PES 2021'de Xbox Kontrollerine Alışılabilir mi?

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Steam de oynamak için PES 2021 aldım ve yanında bir adet PC uyumlu Xbox kolu istedim. PES'e ilk girdiğimde bana bir soru sordu. Özel kontroller ve standart kontroller seçenekleri önüme çıktı. Bilgim yoktu ancak özel kontrolleri seçtim. Konsol henüz gelmedi ve Xbox kontrollerini de bilmiyorum. Öğrenmekte zorlanır mıyım ve bu pes ayarını değiştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alışırsın hocam. Ayar yapabilirsiniz. Hayırlı olsun.

Merhaba Steam de oynamak için PES 2021 aldım ve yanında bir adet PC uyumlu Xbox kolu istedim. PES'e ilk girdiğimde bana bir soru sordu. Özel kontroller ve standart kontroller seçenekleri önüme çıktı. Bilgim yoktu ancak özel kontrolleri seçtim. Konsol henüz gelmedi ve Xbox kontrollerini de bilmiyorum. Öğrenmekte zorlanır mıyım ve bu pes ayarını değiştirebilir miyim?
Ayarları değiştirebilirsiniz.

Hocam bildiğim kadarıyla -en azından PES 2016 ya kadar böyleydi- oyunun kurulu olduğu klasörde settings.exe olacak oradan kolu bağladıktan sonra ayarlayabilirsiniz.

Kesinlikle doğru yaptınız. DS4 güzel bir kol fakat Windows için en uygunu Xbox kolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı