PES 21 analig oyuncu geliştirme

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
PES 21 analigde oyuncu gelişimi yapmak için antrenman kısmında birkaç değişiklik yaptım. Bu gelişim zaman geçtikçe olur mu? Bir sınırı var mı?

@Lee Yubin

Son düzenleme:
Oynayış tarzıyla alakalı bi değişim yaptıysan zamanla (oynattıkça) ayarladığın tarza dönüşüyor. Beceri antrenmanı için diyorsan onun zaten belli bir süresi var.
Mesela ben oyuncunun overallini yükseltmek istiyorum ya da sürekli antrenman yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim. Bu arada seni etiketledim senden başka bilen yok kusura bakma.

Mesela ben oyuncunun overallini yükseltmek istiyorum ya da sürekli antrenman yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim. Bu arada seni etiketledim senden başka bilen yok kusura bakma.
Gelişme aşamasındaysa sürekli oynatman lazım. Gelişme aşamasında değilse zaten yükselmiyor sanırsam.

Peki oyuncuya nasıl sürekli antrenman yaptırılır, bazı özelliklerinin gelişmesi için falan?
Özel antrenman kısmı vardı sanırsam bayadır oynamadığım için hatırlayamadım. Yani bu oyuncunun oynayış tarzı için seçtiğimiz yerde bir de sadece bazı özelliklerin artışı için özel antrenman türleri vardı sanırsam. Bunları seçerseniz istediğiniz yönde gelişebilir. Pes'te öyle aman aman taktiksel antrenman tarzı şeyler yok, fazlasıyla yüzeysel bir oyun.

Geri
Yukarı