PES 21 bal "efsane ol" odak puanı nasıl kazanılır?

Hocam peki bu ilham yıldızlarını nasıl edinebiliriz? Şuanda bir tane yıldızım var ama nasıl geldi nerden geldi bilmiyorum.
Yerine orta, dengeli pas, hafif yüksekten pas(klasik l1+üçgen'i geliştirir) ve ara pası verme gibi yetenekleri açabilirsin.
.

Dosya Ekleri

• 1614520577729586636862394425038.jpg
    1614520577729586636862394425038.jpg
    247,6 KB · Görüntüleme: 327
Son düzenleme:
Antrenman kısmına girdiğinde ilk açtığında her yeteneğe 3 tane puan verildiğini göreceksin. Onların hepsini kaldır. Hangi mevkideysen ona uygun şekilde dağıt. Örnek vermek gerekirse mevkin sf ise defansı tamamen temizleyip şut hız vs şeylere vermen gerekiyor. Mevkiye göre tavsiye verebilirim, 09dan beri efsane ol oynuyorum ve artık uzmanıyım. Neye ne oranda vermemiz gerektiğinin rehberi olabilirim. :D
Hocam santraforum nasıl bir dağılım yapmam lazım?

Hocam analig de veya bal da 2 tane kariyer açabiliyor muyuz (diğerini silmeden)?
Evet açabilirsin. Yeni kariyer oluşturduktan sonra otomatik kaydetme bölümüne gelin oradan kaydedilecek yeri seçebiliyorsunuz. Eski verinizin üstüne değil de aşşağıdaki boş yerlerden birine basarak yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Antrenman kısmına girdiğinde ilk açtığında her yeteneğe 3 tane puan verildiğini göreceksin. Onların hepsini kaldır. Hangi mevkideysen ona uygun şekilde dağıt. Örnek vermek gerekirse mevkin sf ise defansı tamamen temizleyip şut hız vs şeylere vermen gerekiyor. Mevkiye göre tavsiye verebilirim, 09dan beri efsane ol oynuyorum ve artık uzmanıyım. Neye ne oranda vermemiz gerektiğinin rehberi olabilirim. :D
Peki serbest vuruşu nasıl arttırabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı