PES 21 Beşiktaş taktik önerisi

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Analig oynuyorum. Kadrom şu şekilde:

20210502221133_1.jpg

Aboubakar ve Ollikainen gidecek. Oyunun verdiği taktikleri kullanıyorum:

20210502221140_1.jpg

20210502221150_1.jpg

Ama çok gol atamıyorum. Onun için başka taktikler denemek istiyorum. Tavsiyeleriniz neler? Oyuncular ile ilgili şunu söyleyebilirim Giroud çok iyi kafa atıyor. Boyu 193, zıplaması 88, kafası 96. Orta açmalı taktik kullanabilirim diye düşünüyorum ancak o zaman da Vinicius Junior'u etkili kullanamam diye düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Ayrıca şu an transfer döneminin son günü. Eğer eksik gördüğünüz bir pozisyon varsa transfer önerilerinizi yazabilirsiniz. Ama çok bütçem yok 40 milyon transfer, 20 milyon maaş bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafası iyiyse sağ veya sol açık alabilirsin iyi orta açan. Bütçen gayet iyi. İyi topçular alabilirsin. Bir de şutu iyi olan golcü al. Ben 78'lik (adını unuttum) bir golcüyle lige hükmetmiştim resmen. Adam füze gibi vuruyordu ve tutturuyordu da.

Bir de her zaman alternatifler bulundur. İkinci yarıda yorulunca isabet oranları çok düşüyor değiştirip formdaki oyuncularla devam et.

Dizilişine orta saha eklemezsen pas kanalları çok kapalı olur. Vida sol bekte, hata. Vinicius Jr. hızlı bir oyuncu. Orta kesme oyununa uygun. 2 orta saha 1 ofansif orta saha tarzında bir dizilişe çekersen daha çok pas kanalı bulursun orta alanda. Bu şekilde orta oyunu oynayamazsın, bu diziliş ortadan gol aramaya yarar.

PES biraz bozuk gibi Galatasaray'ın şimdiki kadrosuyla Şampiyonlar Ligi kazandım simüle ederek. Real Madrid, Barcelona falan yendim. Bu arada kadro iyi olmuş bir de yetenek avcılığı bir oyuncuyu daha ucuza almayı sağlıyor değerinin çok düşüğüne alırsın.

Vida'nın sol bekte ne işi var?
Sol bekim yok :D
Kafası iyiyse sağ veya sol açık alabilirsin iyi orta açan. Bütçen gayet iyi. İyi topçular alabilirsin. Bir de şutu iyi olan golcü al. Ben 78'lik (adını unuttum) bir golcüyle lige hükmetmiştim resmen. Adam füze gibi vuruyordu ve tutturuyordu da.

Bir de her zaman alternatifler bulundur. İkinci yarıda yorulunca isabet oranları çok düşüyor değiştirip formdaki oyuncularla devam et.
Giroud zaten favori golcüm hocam. Çok sert vuruyor. Kafası falan da iyi. Alternatifleri ayarladım. Hepsi genç yetenek. Neto olsun Silva olsun.
Dizilişine orta saha eklemezsen pas kanalları çok kapalı olur. Vida sol bekte, hata. Vinicius Jr. hızlı bir oyuncu. Orta kesme oyununa uygun. 2 orta saha 1 ofansif orta saha tarzında bir dizilişe çekersen daha çok pas kanalı bulursun orta alanda. Bu şekilde orta oyunu oynayamazsın, bu diziliş ortadan gol aramaya yarar.
Var mı hocam önerdiğiniz diziliş? Dediğinize uygun bulmadım. Onun dışında taktikleri ve gelişmiş talimatları ne yapmalıyım? Çok bilgim yok.

Sol bekim yok :D

Giroud zaten favori golcüm hocam. Çok sert vuruyor. Kafası falan da iyi. Alternatifleri ayarladım. Hepsi genç yetenek. Neto olsun Silva olsun.

Var mı hocam önerdiğiniz diziliş? Dediğinize uygun bulmadım. Onun dışında taktikleri ve gelişmiş talimatları ne yapmalıyım? Çok bilgim yok.
PES için taktikleri bilmiyorum, FIFA oyuncusuyum. 4-2-1-3 deneyebilirsiniz. DOS-GÖ-OOS şeklinde orta saha dizilimi olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı