PES 21 Pasları Alakasız Yerlere Gidiyor

• Konuyu başlatan 183206
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 11B

183206

Megapat
Makaleler
1
Oyunu indirdim, karşılaşmaya girdim ama attığım 10 pasın 9'u alakasız yerlere gidiyor. Sorun bende mi, yoksa oyunda mı bir sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu indirdim, karşılaşmaya girdim ama attığım 10 pasın 9'u alakasız yerlere gidiyor. Sorun bende mi, yoksa oyunda mı bir sıkıntı var?
ayarlardan pas yardımı diye birşey olmasıl lazım gamepad veya klavyeyi seçtiğin yere gel ordan şut tuşuna bas orada görürsün

Oyun öyle. Ayrıca ara paslar da geçmiyor nedense. Pas yardımını 3. seviye bile yapsan tam olarak düzelmiyor.
bilmiyorum oyunu oynamıyorum zaten pes 2017de öyle birşey vardı o yüzden söyledim sistemim kaldırmıyor pes 2021'i Pes 2017 oynuyorum ben de.

Futbol oyunlarında sen hangi adama verceksen ona dönceksin yoksa adam vermez FIFA gerçekçi bir oyun.

FIFA mı gerçekçi oyun? Her pas attığın adam saniyesinde topu alıp gidebiliyor adama top atıyorsun ayağına yapışıyor resmen FIFA da herkes messi gibi top ayağına yapışık ayrıca kanatlarda 80 90 hızı olan adamı maç sonuna kadar kimse tutamıyor nedense gerçek hayatta böyle bir şey yok ve sağ köşeye in ola vur gol sol köşeye in sağa vur gol en zor goller böyle atılırken gerçek hayatta FIFA'da bunun çok basit olması pes gerçek hayattaki futbol ile daha yakın bir oyun gerek adamların koşması gerek pasları aldığı zaman yavaş kalıp topun sekmesi veya 90'lık adamın maç sonuna kadar sürekli kanattan yaramaması.

FIFA mı gerçekçi oyun? Her pas attığın adam saniyesinde topu alıp gidebiliyor adama top atıyorsun ayağına yapışıyor resmen FIFA da herkes messi gibi top ayağına yapışık ayrıca kanatlarda 80 90 hızı olan adamı maç sonuna kadar kimse tutamıyor nedense gerçek hayatta böyle bir şey yok ve sağ köşeye in ola vur gol sol köşeye in sağa vur gol en zor goller böyle atılırken gerçek hayatta FIFA'da bunun çok basit olması pes gerçek hayattaki futbol ile daha yakın bir oyun gerek adamların koşması gerek pasları aldığı zaman yavaş kalıp topun sekmesi veya 90'lık adamın maç sonuna kadar sürekli kanattan yaramaması.
Evet Pes analig oynarken genç kadroya emekli olmuş Zlatan'lar Buffon'lar 16 yaşında takıma tekrar katılıyor cidden çok gerçekçi 😄😄

Yeni konular

Geri
Yukarı