PES 21 Pasları Alakasız Yerlere Gidiyor

• Konuyu başlatan 183206
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 11B
Pas verirken pası vereceğim adama dönüp mü pas vermem gerekiyor? Kapatılmıyor mu bu ayar?

L2ye basılı tuttuğun zaman altta bir ok çıkıyor o ok şut veya pasın hangi yöne gidecegini gösteriyor yani l2ye basılı tutup nereye atmak istediğini seçip oraya attığın zaman gidiyor onun dışında paslar gerçekten çok alakasız yerlere gidiyor kanser ediyor insanı en kötü yapabileceğin tek şey pas yardımını 3. seviye yapmak o da pek işe yaramıyor.

L2ye basılı tuttuğun zaman altta bir ok çıkıyor o ok şut veya pasın hangi yöne gidecegini gösteriyor yani l2ye basılı tutup nereye atmak istediğini seçip oraya attığın zaman gidiyor onun dışında paslar gerçekten çok alakasız yerlere gidiyor kanser ediyor insanı en kötü yapabileceğin tek şey pas yardımını 3. seviye yapmak o da pek işe yaramıyor.
Abi altı üstü pas atacak karakter, onu bile nişan mı almam gerekiyor? Böyle saçmalık mı olur. Oynamam daha iyi. FIFA da böyle mi?

Abi altı üstü pas atacak karakter, onu bile nişan mı almam gerekiyor? Böyle saçmalık mı olur? Oynamam daha iyi. FIFA da böyle mi?

Nişan alman gerekmiyor sadece özellikle atağa çıkarken çok saçma yerlere pas gidebiliyor misal önünde adam var dolu kanat boş kanata atmak istiyorsun fakat önündekine ara pas atıyor top kayıp oluyor FIFA'da pas ve mantık sistemi daha iyi pese oranla.
Abi altı üstü pas atacak karakter, onu bile nişan mı almam gerekiyor? Böyle saçmalık mı olur? Oynamam daha iyi. FIFA da böyle mi?

Misal ben bir maçta 3 4 kez karşılaşıyorum pas hatalarıyla büyük bir sorun mu değil fakat sene 2021 olmuş rakibin FIFA iken bu tarz şeyler olmaması gerekiyor.

Pas konusunda zamanla alışırsın pas atacağın tarafa dönmen lazım Fifa gibi değil daha gerçekçi.
Masterlige laf eden arkadaş bu menajerlik oyunu değil. Olacak o kadar.

Pas konusunda zamanla alışırsın pas atacağın tarafa dönmen lazım Fifa gibi değil daha gerçekçi.
Masterlige laf eden arkadaş bu menajerlik oyunu değil. Olacak o kadar.
Ben deneyimlerimi söylüyorum geçen sene Pes 20 satın aldım bin pişman oldum bu sene fifa aldım ve pesin tek iyi olduğu nokta grafikleri başka hiç bir özel yanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı