PES 21 Season Update 19 TL!

Makaleler
4
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, oynasana.com üzerinde anlık olarak 19 TL'ye satın alabiliyorsunuz. 5 dakika önce alışveriş yaptım, sorunsuz şekilde Steam etkinleştirme kodu geliyor. Almak isteyen varsa kaçırmasın.

Online oyuncu durumu nasıldır acaba ? Öylesine birkaç maç yapmak için almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar, oynasana.com üzerinde anlık olarak 19 TL'ye satın alabiliyorsunuz. 5 dakika önce alışveriş yaptım, sorunsuz şekilde Steam etkinleştirme kodu geliyor. Almak isteyen varsa kaçırmasın.

Ben 75 TL'ye aldım ama bence şu an alınsa bile yukarı klasmanları yakalamak zor.

Online oyuncu durumu nasıldır acaba ? Öylesine birkaç maç yapmak için almayı düşünüyorum.
Online kısmı pek sevilmemiş. Fakat ben zaten online değil de kariyer için aldım. Ayrıca daha yeni sayılabilecek bir oyun ve sonuçta güncel. 19 TL de şu piyasada sudan ucuz. Almak istiyorsanız alın dursun kütüphanenizde.
Hocam şu an alsanız bile yani kasmak istiyorsanız sıralama şu an çok zor ama arkadaşlarınızla vs oynamak için alabilirsiniz.
Anladım. Online amacım yok. Daha çok kariyer ve arada sırada oynamak için aldım. Fıfa'ya gücüm yetmediği için ne zamandır pes düşünüyordum. Bu fiyata da kaçırmak istemedim.

Online kısmı pek sevilmemiş. Fakat ben zaten Online değil de kariyer için aldım. Ayrıca daha yeni sayılabilecek bir oyun ve sonuçta güncel. 19 TL de şu piyasada sudan ucuz. Almak istiyorsanız alın dursun kütüphanenizde.

Anladım. Online amacım yok. Daha çok kariyer ve arada sırada oynamak için aldım. FIFA'ya gücüm yetmediği için ne zamandır pes düşünüyordum. Bu fiyata da kaçırmak istemedim.

İyi yapmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı