PES 21 vs PES 13

CnrMoltiSanti

Decapat
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3770 / GTX1650 4GB GDDR6 / 8+4 12GB 1600Mhz Kingston / H61M-DS2(Rev2.2)
Genelde ana lig oynamayı seviyorum, sizce hangisini oynamalıyım? Aklımdan 21 geçiyor şu anlık hem de arkadaşlarımla Online oynayabileceğim için indirimde alasım var. 21 alsam istediğim zaman arkadaşlarımla Online oynayabilir miyim? Yani sonuçta sunucu biz oluyoruz diye biliyorum Online maç attığımızda. Sizce hangisi?

Genelde ana lig oynamayı seviyorum, sizce hangisini oynamalıyım? Aklımdan 21 geçiyor şu anlık hem de arkadaşlarımla Online oynayabileceğim için indirimde alasım var. 21 alsam istediğim zaman arkadaşlarımla Online oynayabilir miyim? Yani sonuçta sunucu biz oluyoruz diye biliyorum Online maç attığımızda. Sizce hangisi?

Sistemin PES 21 kaldırmıyor ki nasıl oynayacaksın.

Sistemin PES 21 kaldırmıyor ki nasıl oynayacaksın.

Demosunu oynadığımda kasma yoktu 60 fps sabit oynuyordum, Sadece gol attığımda seyircileri gösterdiğinde düşüş oluyordu.

Arkadaslarla atacaksan 21 (13 SW lerı kapanmıs olabılır kontrol edin derim) tek oynayacaksan tabii ki PES 13.

Online süresi 2 yıl oluyor galiba. Seneye online büyük ihtimal kapanır. Offline oynayacaksan al.
Bu arada Fifa online 4 denemediysen, arkadaşınla beraber indirin ve deneyin. Volta modu eğlenceli.

Online süresi 2 yıl oluyor galiba. Seneye online büyük ihtimal kapanır. Offline oynayacaksan al.
Bu arada Fifa online 4 denemediysen, arkadaşınla beraber indirin ve deneyin. Volta modu eğlenceli.
Fifa Online 4 denemedim izlediğim kadarıyla kötüydü paslar vs. hiç gerçekçi gelmedi normalde fifa 22 oynadığım için denemek istemedim yinede bir bakarım.

PES 21'de seyircileri kaldırma yaması var bu arada. Ama ikisi arasından her türlü PES 13. O da çok eski o yüzden FIFA. FIFA Online çok sarmadı beni. Gamepass ile FIFA 21 oynuyorum. PES'lere bin basar.

Yeni konular

Geri
Yukarı