PES 22 demonun berbat olması

AhmeT75

Decapat
Daha fazla  
PS4 üzerinden oynama fırsatı buldum. Daha önce az çok PES deneyimim var ama FIFA'cıyım. PES 22'den büyük beklentim vardı, özellikle Unreal Engine 5 kullanacaklarını öğrendiğim zaman. Ancak oynadığım zaman büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Böyle bir oyun olamaz. Oyuncuların yüzleri PES mobilden farksız. Oyun çok yavaş geldi. Grafikler de PES 16 seviyesinde desem yalan olmaz. Umarım düzeltirler de büyük bir fiyasko ile karşılaşmayız.

PS4 üzerinden oynama fırsatı buldum. Daha önce az çok pes deneyimim var ama FIFA'cıyım. PES 22'den büyük beklentim vardı, özellikle Unreal Engine 5 kullanacaklarını öğrendiğim zaman. Ancak oynadığım zaman büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Böyle bir oyun olamaz. Oyuncuların yüzleri pes mobilden farksız. Oyun çok yavaş geldi. Grafikler de PES 16 seviyesinde desem yalan olmaz. Umarım düzeltirler de büyük bir fiyasko ile karşılaşmayız.

Kardeşim oyunun serverlerini test ediyorlar bir de PES 22 olduğunu kim söyledi oyunun üstüne geldiğinde PES 22 yazmıyor.

Bu tamamen online stress testiydi. Demo bile değildi oynadığımız oyun. Sunucu ve bağlantı sorunlarını test etmek için yapıldı deniyor.

Bence bambaşka bir şey görebiliriz oyun olarak. En azından öyle ummak istiyorum :)

Geri
Yukarı