PES alındığında sonraki senelerde çıkacak sürümler de gelir mi?

kp23q

Femtopat
Daha fazla  
Sadece bir PES serisini alarak sonraki yıllarda çıkacak olan yeni PES serisini de elde etmiş olur muyuz? Yani şu an PES 2021'i alsam, seneye 2022'yi oynamak istersem tekrar mı para vermem gerekir, yoksa PES 2021 güncellenir de 2022'ye mi dönüşür?

Sadece bir pes serisini alarak sonraki yıllarda çıkacak olan yeni pes serisini de elde etmiş olur muyuz? Yani şu an PES 2021'i alsam, seneye 2022'yi oynamak istersem tekrar mı para vermem gerekir, yoksa PES 2021 güncellenir de 2022'ye mi dönüşür?

PES 2021 ile 2022 ayrı oyunlar olduğu için tekrar almanız gerek.

Cok buyuk tepki veren arkadaslar Konami'nin her seni yeni oyun cikarmak yerine mevcut oyuna her yil guncelleme getirme kararini bilmeyenler buyuk ihtimalle. Arkadas garip bir soru sormamis.
PES'e ne zaman yeni oyun değil de güncelleme ayağına sonraki oyuna upgrade getirildi bana linki ile beraber yolla ben de yazdığımı sileyim. Adı üstünde biri PES 2021 biri PES 2022 :D ?

Eğer sorduğun yeni yapılan transferlerin PES 2021'e de gelip, gelmeyeceği ise geliyor. Sorduğun grafik güncellemelerinin yapılması ise, hayır grafik güncellenmesi gelmez.

PES'e ne zaman yeni oyun değil de güncelleme ayağına sonraki oyuna upgrade getirildi bana linki ile beraber yolla ben de yazdığımı sileyim. Adı üstünde biri PES 2021 biri PES 2022 :D ?
Su an eFootball PES 2021 dedigimiz oyun da zaten PES 2020'nin patchlenmis hali. Onumuzdeki sene ile ilgili net bir sey aciklamadi Konami ama yine boyle olmasi cok muhtemel.

Çok büyük bir ihtimalle PES 22 ayrı bir oyun olacak ve PS5'e özel hazırlanıcak bu yüzden de çok daha yüksek fiyatlarda çıkacak. Eğer PES 21 alırsan PES 22 olmaz güncelleme olarak da sadece transferler ve oyuncu reytingleri gelir muhtemelen bence biraz daha bekle ve PES 22 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı