PES mobil Konami ID nasıl bağlanır?

Oyunun giriş ekranında sağ altta 3, nokta var oraya tıkla. Oradan Konami ID'ye tıkla. Sonra seni Chrome'den yönlendirecek. Chrome kullanmıyorsan kullandığın tarayıcıdan yönlendirecek. Oradan kayıt olup bağlayabilirsin 🙂

Google Play Oyunlar içinse oyunun başarım kısmından bağlayabilirsin.

Sağ üst sepet > en sağ tarafta olan kısım > en sağ tarafta olan kısım > bir tanesini al. Bağlamanı isteyecek.

Oyunun giriş ekranında sağ altta 3, nokta var oraya tıkla. Oradan Konami ID'ye tıkla. Sonra seni Chrome'den yönlendirecek oradan kayıt olup bağlayabilirsin 🙂

O başka bir hesaba girmek için diye biliyorum.

Screenshot_2021-05-25-18-33-17-574_jp.konami.pesam.jpg

Destek kısmına girin.

Screenshot_2021-05-25-18-33-24-459_jp.konami.pesam.jpg

Veri Bağla kısmına girin.

Screenshot_2021-05-25-18-33-33-374_jp.konami.pesam.jpg

Buradan bağlayabilirsiniz.

O başka bir hesaba girmek için diye biliyorum.

Eki Görüntüle 1040546

Destek kısmına girin.

Eki Görüntüle 1040547

Veri Bağla kısmına girin.

Eki Görüntüle 1040548

Buradan bağlayabilirsiniz.

Fark etmiyor. İkisi de aynı yöntem. Daha önce hesabın varsa veya kayıt olmak için 2 yöntem de aynı. Aynı hesabı tekrar kayıt olmadan girerseniz tabii ki aynı hesabı bağlar.
Bu eski kullandığın hesabını bağlıyor. Eski hesaba geçmek için sağ altta 3 noktaya basıp veri aktarımına basacağız.

Eski kullandığın hesabı girersen eskisini bağlar. Üstte arkadaşın attığı da aynı yöntem. Aynı yere çıkıyor fark eden bir şey yok.

Oyunun giriş ekranında sağ altta 3, nokta var oraya tıkla. Oradan konami ID'ye tıkla. Sonra seni Chrome'den yönlendirecek. Chrome kullanmıyorsan kullandığın tarayıcıdan yönlendirecek. Oradan kayıt olup bağlayabilirsin 🙂

Google Play oyunlar içinse oyunun başarım kısmından bağlayabilirsin.

Huawei'de Play Store olmadığından gspace kullanıyorum o yüzden bunu yapamıyorum.

Fark etmiyor. İkisi de aynı yöntem. Daha önce hesabın varsa veya kayıt olmak için 2 yöntem de aynı. Aynı hesabı tekrar kayıt olmadan girerseniz tabii ki aynı hesabı bağlar.

Eski kullandığın hesabı girersen eskisini bağlar. Üstte arkadaşın attığı da aynı yöntem. Aynı yere çıkıyor fark eden bir şey yok.

Huawei'de Play Store olmadığından gspace kullanıyorum o yüzden bunu yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet. Huawei'de o nasıl bilmiyorum ama Konami ID için bu şekilde bağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı