PES21 vs FIFA21

Ne kadarlık bir indirim tahmini olarak? Geçen hafta 138TL gibi bir fiyata düşmüştü alamadığıma çok üzüldüm ya. Ek olarak sistem gereksinimleri hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Ne kadarlık bir indirim tahmini olarak? Geçen hafta 138TL gibi bir fiyata düşmüştü alamadığıma çok üzüldüm ya. Ek olarak sistem gereksinimleri hakkında neler söyleyebilirsiniz?

419 gibi bir fiyattan 138 oldu ise çok iyi. Ben takip etmedim ve yeni çıktığı için büyük bir indirim olmaz diye düşündüm. Peki, yine ya 138 TL olacaktır yada biraz daha altı.

FIFA Online yönde çok iyi Ultimate Team veya draft çok hoş ve emek isteyen bir şey ama kariyer veya rastgele seçimli maç gibi yönden PES 2021 al benim Online veya kariyer derdim yok diyorsan yine bana göre pes almanı tavsiye ederim rastgele seçimli maç olduğundan dolayı arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.

Şu anda pesi alıp kalan bütçe ile de eğer 138TL olursa FIFA aladabilirim eğer ki pes beni memnun etmez ise. Yani çok oyuna para yatıran bir insanda değilim yeni oyun çıkmış parayı yatırayımda alıyım online kısmı beni pek alakadar etmiyor zaten.

Şu anda pesi alıp kalan bütçe ile de eğer 138TL olursa FIFA aladabilirim eğer ki pes beni memnun etmez ise. Yani çok oyuna para yatıran bir insanda değilim yeni oyun çıkmış parayı yatırayımda alıyım online kısmı beni pek alakadar etmiyor zaten.

Steam da bulunan PES 21'den söz ediyorsunuz değil mi? Eğer o ise alın, sonuçta iki saat dolmadan geri iade hakkınız var. İki saati geçirmeyin, beğenmezseniz iade edersiniz.

Steam da bulunan PES 21'den söz ediyorsunuz değil mi? Eğer o ise alın, sonuçta iki saat dolmadan iade hakkınız var. İki saati geçirmeyin, beğenmezseniz iade edersiniz.

Evet Steam'den bahsediyorum zaten bu yorumlardan sonra beklentim epey bir yükseldi oyunu yüklemeye koydum hatta :D bakalım 2 saat içerisinde göreceğiz peki ya FIFA için bir deneme hakkı mevcut mu demo veya Lite falan göremedimde?

Evet Steam'den bahsediyorum zaten bu yorumlardan sonra beklentim epey bir yükseldi oyunu yüklemeye koydum hatta :D bakalım 2 saat içerisinde göreceğiz peki ya FIFA için bir deneme hakkı mevcut mu demo veya Lite falan göremedimde?

FIFA tarafı pek öyle şeylere yanaşmıyor. Demo yok yani. Olsun dert etmeyin, indirimlerde alırsınız beğenmezseniz iade edersiniz ama beğeneceğinizden eminim ve PES'in demosu olduğunu bilmiyordum. Para vermekten kurtulmuş oldunuz. 😀

Pes'in demo değil Lite'si var fakat ben tam sürümünü aldım 65TL gibi bir fiyata. Onu yüklüyorum inceleyeceğim ve bir sorum olacak olurda Pes'i beğenmez isem iade ettikten sonra 200TL bir bütçem olacak bunun ile 1 aylık EA Play alsam o üyelik ile de FIFA 21'i 1 ay boyunca oynasam 1 ay sonra yaz indirimleri başlayacak FIFA21'de 138TL gibi bir fiyata düşerse satın alsam ne kadar mantıklı?

Pes'in demo değil Lite'si var fakat ben tam sürümünü aldım 65TL gibi bir fiyata. Onu yüklüyorum inceleyeceğim ve bir sorum olacak olurda Pes'i beğenmez isem iade ettikten sonra 200TL bir bütçem olacak bunun ile 1 aylık EA Play alsam o üyelik ile de FIFA 21'i 1 ay boyunca oynasam 1 ay sonra yaz indirimleri başlayacak FIFA21'de 138TL gibi bir fiyata düşerse satın alsam ne kadar mantıklı?

Bu senin bileceğin iş ama bana pek mantıklı gelmez böyle şeyler. EA Play'e para vermektense, başka bir oyun alırım. Onunla bir ay kadar idare eder, indirimlerde de FIFA 21 alırdım. Sonuçta şunun şurasında 1 ay var. Ben beklerdim şahsen.

Bu senin bileceğin iş ama bana pek mantıklı gelmez böyle şeyler. EA Play'e para vermektense, başka bir oyun alırım. Onunla bir ay kadar idare eder, indirimlerde de FIFA 21 alırdım. Sonuçta şunun şurasında 1 ay var. Ben beklerdim şahsen.

Yani EA Play alıp FIFA'yı yükledikten sonra indirimlerde FIFA aldıktan sonra tekrar bir yükleme yapmama gerek var mı ve EA Play Steam üzerinden mi çalışıyor nasıl oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı