Peugeot 306 arka bagaj arması çalındı

184424

Hectopat
Makaleler
2
Sabah markete gittiğimde arabamızın arka bagaj kapağındaki armanın hiç zorlanmadan çalınmış. Haliyle arka bagaj armasız kötü duruyor. Akşam babama da söylemiştim. Babam üzüldüğü için yedek parça arıyorum açıkçası. Fiyatlar aşırı pahalı. Sonuçta küçücük bir arma. Çalanın ben neyse. Sizce bagaj kapağının fiziki duruşunu nasıl düzeltebilirim? Hem babama sürpriz olur.
8726k9222222.jpg

Bu arada resimdeki kapağın sadece arma kısmı.

Öncelikle geçmiş olsun. Maalesef bu tipler çok fazla var. Niye çalıyorlar onu da anlamam gerçi. Öncelikle aksesuarcılardan çıkma olanlar veya orijinal olmayan logolara bakın. Uygun fiyatlı bulabilirsiniz. Ayrıca pleksiglas işi yapan yerlerden yaptırmayı deneyebilirsiniz. Kaliteli yapan yerler size kabartmalı halini uygun fiyata yapabilirler. Fakat önceliğiniz aksesuarcılar olsun bence.

Öncelikle geçmiş olsun. Maalesef bu tipler çok fazla var. Niye çalıyorlar onu da anlamam gerçi. Öncelikle aksesuarcılardan çıkma olanlar veya orijinal olmayan logolara bakın. Uygun fiyatlı bulabilirsiniz. Ayrıca pleksiglas işi yapan yerlerden yaptırmayı deneyebilirsiniz. Kaliteli yapan yerler size kabartmalı halini uygun fiyata yapabilirler. Fakat önceliğiniz aksesuarcılar olsun bence.
Cevabınız için teşekkürler. En kötü düşündüğüm bir fikir var umarım yaparım. Evde birazcık karbon fiber vardı. Acaba logoyu da iyi keserim sonra onun altına parlak yapışkan koysam eskisi gibi olur mu?

Bence o işe hiç girmeyin. Adamlar bilgisayarla lazer kesimi bile bazen hatalı yapıyor. Siz el kesimi ile hata yapma imkanınız daha yüksek. Hangi ildesiniz bu arada ona göre yer söylemeye çalışabilirim? Malibu değildir umarım cidden:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı