Peyronie nedir?

Cesaretlenip babama sordum arkadaşlar zaten zamanında ufaklıkla ilgili sorun olursa çekinme söyle dedi ve o gün çattı söyledim. Facebook üzerinden yazdım :D. Dedi ki yukarıya doğru kavisli penis gayet normalmiş ayrıca insanların çoğunda sağa sola ve aşağıya eğrilik oluyormuş.

Son düzenleme:
Cesaretlenip babama sordum arkadaşlar zaten zamanında ufaklıkla ilgili sorun olursa çekinme söyle dedi ve o gün çattı söyledim. Facebook üzerinden yazdım :D. Dedi ki yukarıya doğru kavisli penis gayet normalmiş ayrıca insanların çoğunda sağa sola ve aşağıya eğrilik oluyormuş.

Geçmiş olsun :)

Geçmiş olsun hocam, babanıza söylemekten neden utanıyorsunuz ki? Söyleyin gitsin böyle 🤣

Arkadaşlar merhaba. Bu konu bazılarınıza çok saçma gelecek ama soracak birini bulamayınca utandığım için size sormak istedim lütfen kötü görmeyin 😓. Penis bazen kavisli olabiliyormuş ve internette bu Peyronie diye bir hastalık olarak geçiyor. Bu hastalığa sahip olduğumuzu nasıl anlayabiliriz? Lütfen bilgilendirici bir yorumunuz varsa söyler misiniz 😓?
Eğer penisiniz dümdüz gitmiyorsa belli bir noktadan kırılıyorsa ve 40 dereceden küçükse peyronie'dir. Benimki 80 derece ve çok eğri olduğu için ismi yok.

Eğer penisiniz dümdüz gitmiyorsa belli bir noktadan kırılıyorsa ve 40 dereceden küçükse peyronie'dir. Benimki 80 derece ve çok eğri olduğu için ismi yok.
Dümdüz yukarıya doğru gidiyor yani falsolu diyelim. Bir anda kırılıp yukarıya yükselmiyor. Sünnetçinin hatası yüzünden penisimin başı çok çok az yukarı bakıyor ama sorun arz edecek kadar değil.

Geri
Yukarı