Phanteks P350X ve Arctic Liquid Freezer II 280mm uyumu

Ustam zaten sıvı soğutmanın ve kasanın uzunluk detayları üzerine konuştuk soğutucu 450mm uzunluğa sahipken kasa 455mm uzunluğa sahip.

Sizin bahsettiğiniz şey radyatörün borularının uzunluğu, radyatör kasanın en altında durmadığı için anlam ifade etmeyen bir kıyaslama.

Daha fazla bilgi kirliliği veya tartışma istemiyorum. Kasanın radyatör desteği için kesin bilgi veren bir döküman zaten kasa ile birlikte geliyor fakat ben size bir kopyasını bırakıyorum:

Radyatör desteği ön panel için 315mm uzunluk ile sınırlı. Arctic II 280 Radyatörü ise 317mm uzunluğunda, yani kasada yer açmak için ek işlem yapmadığınız sürece, sığmıyor.

P350x kullanıcısı olarak, her ne kadar ön taraf 280MM desteklese de, Corsair H115i RGB Platinum taktım ve hafif bombe yaptı üst kısımdan. Ucu ucuna sığıyor ve zor giriyor. Kolay değil takması.

Ustam sen yanlış anlamışsın bu işi. Radyatör 280mm, işlemci üzerine gelecek boru 450mm.

Ben farklı bir şey söylemedim zaten iyi okuyun yazdığımı. Boru uzunluğu değil endişe edilen nokta radyatörün kasaya sığıp sığmaması.

Bakın tane tane liste olarak tekrar ediyorum:

Arctic 280 Liquid Freezer II için radyatör uzunluğu 317 MM.
Arctic P350X/360X Ön panel radyatör maksimum uzunluğu: 315 MM.

Ben farklı bir şey söylemedim zaten iyi okuyun yazdığımı. Boru uzunluğu değil endişe edilen nokta radyatörün kasaya sığıp sığmaması.

Bakın tane tane liste olarak tekrar ediyorum:

Arctic 280 Liquid Freezer II için radyatör uzunluğu 317 mm.
Arctic P350X/360X ön panel radyatör maksimum uzunluğu: 315 mm.

Ön taraftan yer var gibi görünüyor 280mm farklı marka sığabilecek ne alabilirim ?
P350X kullanıcısı olarak, her ne kadar ön taraf 280mm desteklese de, Corsair H115I RGB Platinum taktım ve hafif bombe yaptı üst kısımdan. Ucu ucuna sığıyor ve zor giriyor. Kolay değil takması.

Dostum senin radyatörün durumu bu;
322mm X 137mm X 27mm
322 girdiyse 317 girmez mi?
Sizin bahsettiğiniz şey radyatörün borularının uzunluğu, radyatör kasanın en altında durmadığı için anlam ifade etmeyen bir kıyaslama.

Daha fazla bilgi kirliliği veya tartışma istemiyorum. Kasanın radyatör desteği için kesin bilgi veren bir doküman zaten kasa ile birlikte geliyor fakat ben size bir kopyasını bırakıyorum:

Radyatör desteği ön panel için 315mm uzunluk ile sınırlı. Arctic II 280 radyatörü ise 317mm uzunluğunda, yani kasada yer açmak için ek işlem yapmadığınız sürece, sığmıyor.

Bilgi kirliliği, doğruluğu bilinmez ama ;
Cuk diye oturdu ve ne bombe ne zorluk ne de performanstan yana bir problem çıkardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı