Kapalı Phanteks P400S

• Konuyu başlatan Kuty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 587
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kuty

Hectopat
Elimde Nisan 2018 tarihinde satın aldığım ve içini doldurmak ümidi ile beklettiğim kasamı elimden çıkartmak istiyorum.
Ürünü ilk geldiği gün sadece temperli cam olduğu için herhangi bir kırılma veya çizik var mı diye kontrol etmek için kutusundan çıkartmıştım. Jelatinleri vs. her şeyi daha üzerindedir.
Yeni bir sistem dizmeyi en azından şu zaman için ertelediğim için kasanın da boşu boşuna durmasını istemiyorum.

Ürüne 500 TL fiyat düşünüyorum (Revize edilmiştir).

Son düzenleme:
Bence fiyat biraz yüksek. Tamam hiç kullanmamış da olabilirsiniz ancak sonuçta garantisi süresi azalmıştır. QP bilişimde 580TL, stokta yok şu an.

Stokta yok ama... Ayrıca stoğa gelince o fiyat bandında satılacağını hiç sanmıyorum. Birkaç yerde 750-800 civarlarında satılmakta.

Nanokatalog'da hala 600TL. Bir eşya alındığı zaman 2. el olur bunu unutmayın.

Zaten aldığım ürüne "SIFIR ÜRÜNDÜR" diye başlık atmadım. İlk elime ulaştığı zaman Temperli Cam olduğu için kontrol amaçlı açtım ve dediğim gibi halen jelatinleri üzerindedir. Bu durumu izah ederekten fiyatı öyle söyledim. Bahsettiğiniz sitenin elinde var mı yok mu orası da meçhul. Ayrıca oradan alınan ürünlerin TR Garantisi oluyor mu şahsen bilmiyorum. Dediğim gibi zaten içini dolduramadığım için satılığa çıkarttım belki bir alıcısı çıkar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı