Phanteks P600S için fan önerisi

klaiuss

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Phanteks P600S model bir kasa aldım. Bu kasa içini güzel soğutabilecek 4 adet fana ihtiyacım var. Bütçe sıkıntısı yok, fakat bir tane çok kaliteli bir tane de orta fiyatlarda fan önerirseniz çok iyi olur. Şimdiden herkese teşekkürler. İyi sosyaller.

@Atalayq

Son düzenleyen: Moderatör:
@Atalayq hocamın belirttiği gibi yapmayı düşünüyorum.
Bunu öneririm.

Kalitelisi çok pahalı, ucuzu çok dandik. O yüzden bu fan tam kararında.

Bunu öneririm.

Kalitelisi çok pahalı, ucuzu çok dandik. O yüzden bu fan tam kararında.
Kasaya 4 tane 140mm fan takıldığından Corsair veya Lianli fanlar daha iyi olmaz mı? tabi arkadaş bütçesi olduğunu söylediğinden dolayı .

Kasaya 4 tane 140mm fan takıldığından Corsair veya Lian Li fanlar daha iyi olmaz mı?
Corsair fanların hiçbirisi alınmaz. Çünkü hepsi performans olarak kötüler. Sadece görsellik bakımından iyiler. Ek olarak Corsair fanlar iCUE ile ayrı bir dünyaya sahip olduğundan sistemi Corsair tabanlı olmayan birisine Corsair'e ait RGB bir ürün tavsiye etmem. Lian Li'nin fanlarına bakmadım ancak en son pahalılardı.

Direkt Phanteks ürünü olsun derse 140mm 3'lü setten alabilir.

Merhaba. Phanteks P600S model bir kasa aldım. Bu kasa içini güzel soğutabilecek 4 adet fana ihtiyacım var. Bütçe sıkıntısı yok, fakat bir tane çok kaliteli bir tane de orta fiyatlarda fan önerirseniz çok iyi olur. Şimdiden herkese teşekkürler. İyi sosyaller.

@Atalayq

Merhaba hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama P600S kasası sipariş ettim. İçerisinde 3 adet 140ML'lik fan geliyor kaç RPM çeviriyor bu fanlar biliyor musunuz?

Geri
Yukarı