Phenom II X4 925 R5 220 sistemin oyun performansı nasıldır?

405668

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba, sistem arkadaşımın:
AMD Phenom II X4 925 2.8GHz
DDR2 2x2 4 GB 800 MHz

Ekran kartı vardı da arızalandı modelini bilmiyorum şu an. Sistemden belli olacağı üzere durumu kötü. Kendisine bir ekran kartı alacağım. R5 220 nasıl olur? O karta ne kadar vermeliyim? Değer mi? Derdi CS:GO açsın Valorant açsın LoL açsın. Sizce değer mi ileride RAM'i yükselteceğiz anakartla beraber satıp. Anakartı 2 slot maksimum 4 GB oluyor. Bu yüzden anakartla beraber satmak lazım. Nedir düşünceniz? 200TL'ye alacağım kartı. Başka bir ekran kartı öneriniz var mı bu fiyata?

DDR2 2x2 4 GB 800 MHz

Ekran kartı vardı da arızalandı modelini bilmiyorum şu an. Sistemden belli olacağı üzere durumu kötü. Kendisine bir ekran kartı alacağım. R5 220 nasıl olur? O karta ne kadar vermeliyim? Değer mi? Derdi CS:GO açsın Valorant açsın LoL açsın. Sizce değer mi ileride RAM'i yükselteceğiz anakartla beraber satıp. Anakartı 2 slot maksimum 4 GB oluyor. Bu yüzden anakartla beraber satmak lazım. Nedir düşünceniz? 200TL'ye alacağım kartı. Başka bir ekran kartı öneriniz var mı bu fiyata?
Hocam uyguna bulabilirseniz HD 6850 falan oynatır Valorant , LoL yada GTX 560.

DDR2 2x2 4 GB 800 MHz

Kart 200 liraya alınır hocam.
Performansı iyi değil ama.

Yanlış bilgi
Dediğim oyunlarda idare eder mi? Geçici alıyoruz sonuçta.

Hocam o kart 400 civarı pazarlıkla düşürsek 300 civarına anca aradaki farka değer mi? GTX560 da çok daha pahalı.

Hocam Valorant açmaz.
DX12 desteği yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı