Phenom II X6 1100T GTX 1050 Ti CoD Black Ops 4 kaldırır mı?

Beholster

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı: GTX 1050 Ti
RAM: 16 GB RAM
İşlemci: AMD Phenom II X6 1100T

Ek olarak, işlemcimi değiştirmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı: GTX 1050 Ti
RAM: 16 GB RAM
İşlemci: AMD Phenom II X6 1100T

Ek olarak, işlemcimi değiştirmeli miyim?
Aşırı derecede Fps düşüşü yaşarsınız, işlemci darboğaz yapacaktır. Oyundan zevk alacağınızı sanmıyorum en kısa sürede işlemci ve onunla uyumlu anakart almalısınız eğer anakartınız çok eski değilse ve yeni alacağınız işlemciyle uyumluysa değiştirmenize gerek kalmaz.

Aşırı derecede Fps düşüşü yaşarsınız, işlemci darboğaz yapacaktır. Oyundan zevk alacağınızı sanmıyorum en kısa sürede işlemci ve onunla uyumlu anakart almalısınız eğer anakartınız çok eski değilse ve yeni alacağınız işlemciyle uyumluysa değiştirmenize gerek kalmaz.
Teşekkür ederim hayır malesef ana kartım çok eski değiştiricem

Sanmıyorum farklı yeni nesil oyunlarda deneyebilirsiniz örneğin witcher 3, battlefield 1 gibi oyunlarda ekran kartınız orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynatması gerekiyor ancak öyle olmuyor FPS düşüşleri kırılmalar yaşıyorsanız işlemciniz yetersiz demektir.

Sanmıyorum farklı yeni nesil oyunlarda deneyebilirsiniz örneğin witcher 3, battlefield 1 gibi oyunlarda ekran kartınız orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynatması gerekiyor ancak öyle olmuyor FPS düşüşleri kırılmalar yaşıyorsanız işlemciniz yetersiz demektir.
Battlefield 1 de orta ayarlarda 15 FPS :/ yeterince kötü sanırım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı