Philips 191EW ''AGING...'' Sorunu

xyufkadinx

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bugün 2. el eski monitör aldım. Fakat böyle bir sorunla karşılaştım. Laptopu monitöre bağlayınca görüntü veriyor fakat kasada vermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Markası Philips 191EW.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör ayarlarında menüde giriş seçeneği olarak DVI/VGA olarak doğru ayarı seçtiğinizden emin misiniz? Kasayı monitöre hangi tip kabloyla bağlıyorsanız kabloyu bir kontrol edin. Diğer bir nokta kasa POST yapıyor mu? Yani görüntü verdiğinden emin miyiz?

Sorunu hallettim. Teşekkür ederim.
Merhaba aynı sorunu bende ''PHİLİPS 191EW'' adlı monitörde yaşıyorum. Kasanın Power düğmesine bastığımda bir beyaz ekranda kırmızı yazılı Aging... Uyarısı ve bir Siyah Ekran alıyorum. Bu sorun sürekli devam ediyor. 1 haftadır bakmadığım forum sitesi kalmadı. Eğer hata düzelmezse bilgisayarcıya götüreceğim. O da yapamazsa son çare yeni PC almak zorunda kalacağım. Sorunu nasıl çözdüğünüzü açıklarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...
Merhaba aynı sorunu bende ''PHİLİPS 191EW'' adlı monitörde yaşıyorum. Kasanın Power düğmesine bastığımda bir beyaz ekranda kırmızı yazılı Aging... Uyarısı ve bir Siyah Ekran alıyorum. Bu sorun sürekli devam ediyor. 1 haftadır bakmadığım forum sitesi kalmadı. Eğer hata düzelmezse bilgisayarcıya götüreceğim. O da yapamazsa son çare yeni PC almak zorunda kalacağım. Sorunu nasıl çözdüğünüzü açıklarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...

Dosya Ekleri

• 1592769141875-131242257.jpg
    1592769141875-131242257.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı