Philips 27" 272E1GAEZ monitör alınır mı?

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Alınmaz, ghosting ve smearing sorunlu. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Günlük kullanım, dizi film + oyunlar falan için alacaksanız düz olarak G24F, kavisli olarak S2422HG alabilirsiniz. Sadece oyun oynayacaksanız 24GN600-B alabilirsiniz.

Alınmaz, ghosting ve smearing sorunlu. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Günlük kullanım, dizi film + oyunlar falan için alacaksanız düz olarak G24F, kavisli olarak S2422HG alabilirsiniz. Sadece oyun oynayacaksanız 24GN600-B alabilirsiniz.
Daha çok FPS oyunları oynuyorum Cod, CS, Valorant vs. Bilgisayardan film izlemiyorum sadece oyun için alacağım. Bu arada Dell monitör 1899 yazıyor fakat Hepsiburada satıcısına gittiğimde fiyatı artıyor, diğerleri de 2200 civarında girmiş.
Gigabyte daha uygun gibi geldi onu inceliyorum şu an...

Kullanan birisi olarak kesinlikle alma. Feci şekilde ghosting sorunu var. FPS oyunlarında göz kanatıyor.
Anladım hocam, geçmiş olsun.
Usta ben Gigabyte olanı sipariş veriyorum o zaman vakit kaybetmeden :) Ya da biraz daha bekleyip diğer monitörlere de bakmalı mıyım?

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• IMG_20211130_202049.jpg
    IMG_20211130_202049.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı