Philips 43PUS7506 43'' vs Samsung 43AU8000 43"

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Bu iki markadan hangisini önerirsiniz? Özellikleri benzer fakat Philips servis kalitesinden biraz şüphelendim. Ulaşması bile ayrı bir meseleydi. Samsung çok daha fazla ilgiliydi bu konuda. Anında ulaşabildim. Anneanneme alacağımdan dolayı servisle ilgili sorun yaşamak istemiyorum ileriye dönük.

Kararsız kaldım. Samsung'a daha yakın hissediyorum kendimi ama emin olamadım.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim :)

BU8100 kullanıyorum, onda bile arayüzlerde takılmalar yaşıyorum. Eğer Smart TV kullanacaksa ananen Philips'i, sadece normal kanal izleyecekse Samsung'u alması daha iyi olur. Teknik destek ve ulaşım açısından Samsung daha iyi fakat Crystal işlemcili modellerinde takılmalar mevcut.

Görüntü canlılığına da önem veriyorum aslında. Smart tv veya android fark etmez çünkü arada youtube'dan bir şeyler açacağım kadına. Renk canlılığı birincil tercihim olurdu açıkçası

Görüntü kalitesinde Samsung önde hocam.
Samsung modeli de smart tv diye biliyorum. @quarest arkadaşım üsttekini yazınca tereddüt ettim.

Ama zaten şimdi konuştum annemle, depremden çekinmiş. Para elde kalsın diye muhtemelen Philips alacağız ama benim attığım modeli. Onu da A101'den. Ben diyeceğimi dedim ama kendileri bilecek artık :)

Samsung modeli de smart tv diye biliyorum. @quarest arkadaşım üsttekini yazınca tereddüt ettim.

Ama zaten şimdi konuştum annemle, depremden çekinmiş. Para elde kalsın diye muhtemelen Philips alacağız ama benim attığım modeli. Onu da A101'den. Ben diyeceğimi dedim ama kendileri bilecek artık :)
Samsung tizen işletim sistemini kullanıyor saphi değil. O modelin yazılımı kötü biz de diyeceğimizi dedik. Seçim yine sizin.🙏🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı