Philips 49PUS7002 YouTube 4K videolar 720P görünüyor

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıktaki gibi. 4K videolar nedense son 1 aydır 720P üzerinde izlenmiyor, 4K seçeneği yok. 10 4K videodan 1 ya da 2 tanesi 4K izlenebiliyor. Sizce sorun nedir ? Demeyi unuttum 1080P de yok seçeneklerde en fazla 720P çoğu videoda.

Bildiğim kadarıyla YouTube pandemi nedeniyle çoğu video kalitesini 720P ye düşürdü. Benim izlediğim videoların (genellikle oyun ve araba inceleme videoları) 10 tanesinden 2-3'ü 720P oluyor. Bu yüzden olabilir fakat tüm videolar öyleyse bir sıkıntı var demektir.

Bildiğim kadarıyla YouTube pandemi nedeniyle çoğu video kalitesini 720P ye düşürdü. Benim izlediğim videoların (genellikle oyun ve araba inceleme videoları) 10 tanesinden 2-3'ü 720P oluyor. Bu yüzden olabilir fakat tüm videolar öyleyse bir sıkıntı var demektir.
Tümü değil. Ancak telefon ve bilgisayarda aynı videolar 4K var. Sadece TV tarafında mı kalite düşümü söz konusu ?

Eğer televizyondan izliyosanız bende de aynısı. Panasonic Smart viera var neredeyse tüm videolar 720P. Galiba televizyon sürümü eski olduğu içindir

Eğer televizyondan izliyosanız bende de aynısı. Panasonic Smart viera var neredeyse tüm videolar 720P. Galiba televizyon sürümü eski olduğu içindir
Android 8. Bu sorun son birkaç aydır var. Daha öncesinde 4K bütün videoları izliyor idim.

Sorunu çözdünüzmü ? Bendede en az 1 yıldır bu sorun var ve çözmek için kolları sıvadım. Değişik tarayıcılardan açılıyor 4k ama eskisi gibi uygulamadaki performansı vermiyor takılıyor. Siz eğer çözdüyseniz banada söylermisiniz

Sorunu çözdünüzmü ? Bendede en az 1 yıldır bu sorun var ve çözmek için kolları sıvadım. Değişik tarayıcılardan açılıyor 4k ama eskisi gibi uygulamadaki performansı vermiyor takılıyor. Siz eğer çözdüyseniz banada söylermisiniz
Çözemedim. 4K açılan videolar da var ama 4K olup 720p de kalanlar da.

Geri
Yukarı