Philips BT3600 Windows 10 Bağlantı Hatası

Philips BT3600 Bluetooth Hoparlör Windows 10 Bağlantı Hatası alıyorum. Tam olarak "sürücü hatası" veriyor ve laptopumdan bluetooth ile müzik dinleyemiyor, film izleyemiyorum. İşin ilginç tarafı başka Window 10 laptopta denediğim zaman sıkıntısız bir şekilde bağlandı fakat kendi bilgisayarımda sarı ünlem uyarıları gözüküyor. Donanım sürücülerini güncelleştir dediğim zaman zaten güncel uyarısı alıyorum. Bir sıkıntı var fakat çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla. (Cihazım: Monster Tulpar T5 V18.1)

Ekran Görüntüsü (3).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth sürücünüzü güncelleyip dener misiniz?

Merhaba verdiğiniz linkten güncelledim fakat hala aynı uyarıyı almaktayım. "Sürücü Hatası"
Bluetooth sürücünüzü güncelleyip dener misiniz?

Ekran Görüntüsü (4).png

Microsoft Bluetooth Avrcp Aktarım sürücüsü ve diğer ünlem içeren hatalar için şöyle bir uyarı vermektedir: "Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş olabilir. (Kod 52)"
Microsoft Bluetooth Avrcp Aktarım sürücüsü ve diğer ünlem içeren hatalar için şöyle bir uyarı vermektedir: "Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş olabilir. (Kod 52)"
Aygıt Yöneticisi altında yer alan hata kodu. Bunu öğrenmek için üstünde ünlem olan Bluetooth girdisine çift tıklayın.
Kod:52
Sürücü imzalarını devre dışı bıraktım ve oldu. Çabalarınız için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı