Philips G505 fare nasıl?

Bütçe
0-100

gkmahmut

Decapat
Daha fazla  
100 TL altı Gaming mouse arıyorum. Bütçemi aşamam maalesef. Hem büyüklük hem ağırlık hem de makro olarak Philips G505 modelini buldum. Açıkcası tam aradığım mouse. Sizce alınır mı?
Özellik olarak burada detaylı bilgi var Link

Bu ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Eğer bütçe yükselirse az bir şey Trust 22401 GXT 180 Kusan Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Logitech MX518 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 100 daha koyup bunu alabilirseniz fiyatının çok ama çok üstü olan bir ürüne sahip olursunuz sensörü fiyatına göre üst seviyedir.

Bu ürünlere bakabilirsiniz.

Attığınızı da alabilirsiniz ama bütçe yükseltip MX518 alın o kadar çıkamam derseniz Trust gxt 180 veya Bloody TL80 alın.

Son düzenleme:
Trust anladığım kadarıyla f/p ürün. Ama görsel olarak hiç bana hitap etmiyor. Ergonomik fareleri genelde tercih ediyorum. (Palm diyorlar/Tüm parmakları kavratan cinsten). Param fazla olsa Bloody V9MA alırdım ama maalesef bütçem kısıtlı. Cevabımı aldım ben sağol. Nette hiç Philiphs G505 incelemesi göremedim bir fikir almak için yazayım dedim. Hele alalım bakalım nasılmış :)

Trust anladığım kadarıyla f/p ürün. Ama görsel olarak hiç bana hitap etmiyor. Ergonomik fareleri genelde tercih ediyorum. (Palm diyorlar/Tüm parmakları kavratan cinsten). Param fazla olsa Bloody V9MA alırdım ama maalesef bütçem kısıtlı. Cevabımı aldım ben sağol. Nette hiç Philiphs G505 incelemesi göremedim bir fikir almak için yazayım dedim. Hele alalım bakalım nasılmış :)
Aldım kullandım çok hoş fare rakiplerine göre malzeme kalitesi katlar geçer oyun içinse bi tık ağır kaçabilir bu fare.

Ben Trust markasını önermem; wireless klavye mouse set almıştım düzgün çalışmıyor kalitesiz bir şey. A4Tech markasının wireless mouse'unu uzun yıllar kullandım güzeldi. Şimdi Piranha X7 Gaming denen mouse kullanıyorum yine Piranha klavyesiyle A101'den ucuza almıştım 2020'de ama hangi ay hatırlamıyorum. Klavye bugün itibariyle aydınlatmasını çalıştırmayı kesti😥 mouse ise tıklamak için biraz iyi basmaya gerek duyuyor 'click' sesini duymak yetmiyor. Öyle yani tecrübelerim budur. Şu da kaliteli veya eh işte olduğunu düşündüğüm markalardan güzel bir liste: https://www.epey.com/klavye-mouse/e...3M6NjoiMjMwMTk5Ijt9fV9zOjk6ImZpeWF0OkFTQyI7=/
Ben Trust markasını önermem; wireless klavye mouse set almıştım düzgün çalışmıyor kalitesiz bir şey. A4Tech markasının wireless mouse'unu uzun yıllar kullandım güzeldi. Şimdi Piranha X7 Gaming denen mouse kullanıyorum yine Piranha klavyesiyle A101'den ucuza almıştım 2020'de ama hangi ay hatırlamıyorum. Klavye bugün itibariyle aydınlatmasını çalıştırmayı kesti😥 mouse ise tıklamak için biraz iyi basmaya gerek duyuyor 'click' sesini duymak yetmiyor. Öyle yani tecrübelerim budur. Şu da kaliteli veya eh işte olduğunu düşündüğüm markalardan güzel bir liste: https://www.epey.com/klavye-mouse/e...3M6NjoiMjMwMTk5Ijt9fV9zOjk6ImZpeWF0OkFTQyI7=/
klavye aydınlatması düzelmiş👍

Son düzenleme:

Geri
Yukarı