Philips marka televizyon önerisi

Denizcan Deniz

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, yakın zamanda evleneceğim, eksik olarak televizyonumuz kaldı fakat aklımı kurcalayan bazı şeyler var.

Gönlümden geçen ve heves ettiğim Philips 65PUS7805 65" 4K, arkası 3 tarafli Hue şerit döşeli televizyonu. Yanına ek olarak ben Hue ailesinden bloom, GO, E27 gibi ek ışıklandırmalarını da almayı düşüyorum ama televizyon hakkında iyi konuşulduğu kadar kötü yorumlarda mevcut bu sebepten kafam karışık, kanal değişmesi çok yavaş şikayeti çok fazla özellikle. İkinci olarak 720p bir videoyu izlerken 144p'ymiş gibi izliyoruz diyen de bayağı bir kesim mevcut. Sizin öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar, yakın zamanda evleneceğim, eksik olarak televizyonumuz kaldı fakat aklımı kurcalayan bazı şeyler var.

Gönlümden geçen ve heves ettiğim Philips 65PUS7805 65" 4K, arkası 3 tarafli Hue şerit döşeli televizyonu. Yanına ek olarak ben Hue ailesinden bloom, GO, E27 gibi ek ışıklandırmalarını da almayı düşüyorum ama televizyon hakkında iyi konuşulduğu kadar kötü yorumlarda mevcut bu sebepten kafam karışık, kanal değişmesi çok yavaş şikayeti çok fazla özellikle. İkinci olarak 720p bir videoyu izlerken 144p'ymiş gibi izliyoruz diyen de bayağı bir kesim mevcut. Sizin öneriniz var mıdır?

Ambilight çok önemlimi sizin için, ve bütçe kaç TL?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Allah mutlu, mesut etsin. Araftaysanız aşağıdakini alabilirsiniz. En azından bilinen kronik sorunu yok.

"2020 üretimi olduğu için tercih ettiğimiz bir üründü. Öncesinde 2015 yılı 49inç samsung uhd kullanıyorduk. Arasında ciddî farklar oluşmuş durumda. 30 metre kare salona bu boyutun yeterli geldiğini söyleyebilirim. -çerçevesi ince görünümlü(görseldeki gibi). Kanal geçişleri 2 saniye sürüyor Tizen işletim sistemi mevcut ve hızlı çalışıyor. 4k videoları güzel yansıtıyor Renk konusunda crystal teknolojisi kullandıkları için biraz daha parlak bir görüntü veriyor. Bu yüzden ayarlardan renk tonunu doğala ayarlamak faydalı olacaktır. Eco modu ile tvnin altındaki sensörle ortamdaki ışığa göre parlaklığı ayarlıyor. Kargo her zamanki gibi horoz lojistik tarafından getirildi. Horoz lojistiğin müşteri temsilcisine ulaşmak çok zor. Vaadedilen süreden 1 gün sonra geldi ürün."

Video olayı büyük ihtimalle televizyonların büyüklüğünden dolayı, 65" bir televizyonda 720p çamur gibi gözükür.

32" bile 1080p için piksel saydıracak kadar büyükken 65" televizyonda 720p'nin kötü gözükmesi normal geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı