Philips MG7720/15 vs Braun BT 7040

Hangisi?

• Braun

Oy: 2 13,3%
  • Philips

Oy: 13 86,7%

• Oy verenlerin toplamı
    15

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Saç ve sakal için alacağım. Saçımı 2 numara kestiriyorum. Bu yüzden artık kuaföre para vermek istemiyorum. İki makine arasında kaldım. Bunlar saç için uygun olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.
Başka bir öneriniz olursa belirtin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips öneririm. Ben kullanmaktayım çok memnunum. Hem Philips’te başlık sayısı daha fazla o yüzden Philips sizin için daha doğru bi tercih olur.

Philips öneririm. Ben kullanmaktayım çok memnunum. Hem Philips’te başlık sayısı daha fazla o yüzden Philips sizin için daha doğru bi tercih olur.
2 numara saç kesimi için uygun mu? Saç kesimi için 2 numara tarak yok. Sakal için var. Bir problem yaratır mı?

Vayy be zamanında 90 liraya almıştım şu philipsi her şey çok pahallandı hala çalışmakta ve kullanmaktayım.

1581162908082.png

2 numara saç kesimi için uygun mu? Saç kesimi için 2 numara tarak yok. Sakal için var. Bir problem yaratır mı?
Sakal başlığı ile saç traşı da yapıyorum. Sonuçta tarağın kaç mm olduğu önemli saç içinmiş sakal içinmiş önemli değil kaç mm olduğu önemli tarakların.

Vayy be zamanında 90 liraya almıştım şu philipsi her şey çok pahallandı hala çalışmakta ve kullanmaktayım.

Eki Görüntüle 498226
Senin resimde gösterdiğin hem 3000 serisi hemde o zamanlar dolar kuru düşüktü. Çok iyi fiyatı almışsın güle güle kullan 😁

Sakal başlığı ile saç traşı da yapıyorum. Sonuçta tarağın kaç mm olduğu önemli saç içinmiş sakal içinmiş önemli değil kaç mm olduğu önemli tarakların.

Senin resimde gösterdiğin hem 3000 serisi hemde o zamanlar dolar kuru düşüktü. Çok iyi fiyatı almışsın güle güle kullan 😁
Hocam alt tarafı saç sakal kesiyor hepsi aynı baktığından tasarım değişiyor sadece birde benimkinde 3 kere traş olurken bu modelde 5 6 kere oluyorsun çokta önemli değil

Peki benim attığım linkteki ürünün 7715 modelini buldum 55 TL daha ucuz. Aradaki tek fark folyo başlık yok. Çok önemli mi bu yoksa direk 269 TL'ye onu alayım.

Peki benim attığım linkteki ürünün 7715 modelini buldum 55 TL daha ucuz. Aradaki tek fark folyo başlık yok. Çok önemli mi bu yoksa direk 269 TL'ye onu alayım.
Bahsettiğin başlık normal traş sonrası kalan tüyleri daha sıfır almaya yarıyor yani sakal traşı için çok iyi bir başlık sinek kaydıya yakın performans veriyor. Sizin için önemli değilse alınabilir 7715 bence 55 TL fazla dert değil sizin tercihinize kalmış.

Hangi seçimi yaptınız ?
Benim tercihim Philips den yana oldu 1 saat önce sipariş verdim. Merakım bacak kıllarında sorunsuz şekilde alıp almayacağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı