Philips Monitörde Ölü Piksel Sorunu

Blitzrisk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selamlar.

2 ay önce aldığım philips marka monitörümde ekranın sağ alt bölümünde birbirine yapışık 4-5 tane beyaz ölü pikseller var ve sadece çok koyu, siyah renklerde belli oluyor. Tabi işi takıntıya dökerseniz filmden çok insan ölü pikselleri görüp görememeye konsantre oluyor. Bu durumdan sıkıldım ve garantiye göndermeye karar verdim. Philips yetkili servisini aradım ve oradaki bayan bana aynı bölgede 3 ekranın tümünde 5 ölü piksel varsa değişim olur dedi ama benim durumum biraz farklı. 5 tane aynı bölgede var ama piksel spotları sanki zarar görmüş gibi. Ekranda 1mm'lik bir çizik gibi duruyorlar, ekranın fotoğraflarını yüksek çözünürlüklü kamerayla çektim, sizden ricam fotoğrafları inceleyip yorumlarınızı yazar mısınız? Yani göndermeli miyim yoksa göndermemeliyim ve 3 tane ölü piksel var mı kesin olarak?

Teşekkür ederim!

image.jpg

P2113782.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle göndein yapılmasını beklemenize gerek yok philips direk değişim alıyor bu tür sorunlarda zaten garantiden yaptırmaya değil garantiden değişimini isteyin ben takıntılıyım tamir görmüş şeyi kullanmam falan diyin çok zorlamayacaklardır zaten...Geçmiş olsun tekrar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı