PHILIPS SHL3000/00 Kafa antlı kulaklık incelemesi

• Konuyu başlatan Meraklı Üye
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 6B
  • Teknik Spesifikasyonlar
  • Akustik sistem kapalı
  • Frekans tepkisi 20 - 20.000 Hz
  • Empedans 24 Ohm
  • Mıknatıs tipi Neodimyum
  • Maksimum güç girişi 1000 mW
  • Hassasiyet 106 dB
  • Hoparlör çapı 32 mm
  • Kablo uzunluğu 1,2 m
  • Kablo Bağlantısı çift taraflı
  • Konnektör 3,5 mm

PHILIPS SHL3000/00 Ürün Resimleri

SHL3000_00-A2P-global-001.jpg

*Resimler resmi sitesinden alıntıdır, diğer resimleri ektedir.

PHILIPS Sitesinde Bulunan Kullanıcıların Bazı Yorumları

Ürünü bugün aldım ve şuan bu kulaklıkla müzik dinliyorum. Ürün gerçekten güzel parasına değer bir ürün ayrıca tasarımı da güzel fakat bazı eksileri de var kulaklığı takınca biraz kaba duruyor ve biraz sıkıyor ayrıca kulağı ısıtma sorunu var. Ses kalitesi iyi ama ses düzeyi biraz düşük daha yüksek olabilirdi...
Kullanma sebebim görüntüsü var nedeninden. Philips beni bir türlü bass tonunda doyuramadı ey gidi SHE2550 kulsklığım.. Senin üzerine yapamadılar doyurucu tatlı bass sesini yahu. Bu kulaklığın görüntüsü var bence sadece bass olarak bana göre 0 puan aldın.
Bir mağazaya gidin ve deneyin şarkının üçüncü saniyesinde kendinizi kasada bulacaksınız. Ben aileme 2 adet aldım.

PHILIPS SHL3000/00 Benim Yorumum

Aslında bu ürünü hiç araştırmadan almıştım, şu anda kullanıyorum ve gerçekten beni tatmin eden seviyede. Mikrofonu olmaması dezavantaj ama zaten benim amacım dışarıda gezerken müzik dinlemek. Şu anda bisiklet sürerken, bilgisayar başındayken kullanıyorum ve bas kalitesi ve ses kalitesi gerçekten mükemmel. Özellikle kulağı ağrıtmayan bir yapıya sahip olduğu için gerçekten kulaklığıma özenle bakıp, saklıyorum. :)
60TL gibi bir fiyatla bu ürüne sizde sahip olabilirsiniz.

SHL3000_00-A1P-global-001.jpg
SHL3000_00-A2P-global-001.jpg
SHL3000_00-A3P-global-001.jpg
SHL3000_00-PID-global-001.jpg

@Mertasici
Cevap veremediğim için kusura bakmayın.
Son ses müzik dinlerken dışarıya ses veriyor ama bulunduğunuz ortama bağlı.
Kulaklık takılıyken hangi ses seviyesinde kullandığına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Boşta iken bile dışarıdan gelen sesleri azaltıyor, ne sesi olduğuna ve ses seviyesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor.
Teşekkür ederim. Ben de bu incelemen sayesinde SHL3100 almaya karar verdim. İnşallah severim.

Kız arkadaşım doğum günü hediyesi olarak Philips SHL3210 almış, dolayısıyla pek laf edemedim, daha ikinci haftada Jack içinde temassızlık başladı. Saturn' de sorgusuz sualsiz para iadesi yapıldı . Jackı çekip takma esnasında dikkatli olmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı