Philips SHL3000 kulaklığım bozuldu ne yapmalıyım?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 3B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
3-4 ay önce aldığım kulaklık yaklaşık 1 aydır bozuk. Kabloda temas sorunu var galiba %75. Kabloyla uğraştığınız zaman kulaklıkların her ikisine de ses gidiyor. Öbür türlü sol taraftakine hiç, sağ taraftakine az ses geliyor. Garantiye vericem ama nasıl? Bimeks'ten almıştım mağazaya mı götürmeliyim yoksa direk teknik servise kargoyla mı yollamalıyım? Kargoyla yollıyacaksam nasıl yollamalıyım?

55 lira verdim. :D Baş üstü kulaklık. Peki kargoyu teknik servise ödemeli yollaya biliyor muyuz? :D

Yetkili Servisler - Royal Philips

Şehrindeki yetkili servisi Philips in sitesinden bulup gidip onarım için verebilirsin, ben Sony (genelde jackda fazla zorlama sonucu lehim kopması) kulaklıklarım için 10 Tl verip kablo değiştirtiyorum.
Yada şehrinde yoksa sana en yakın yetkili servisini telefonla arayıp durumunu bildirip gönderim için gerekli (Kargo şirketi ve bedeli) şartları öğrenirsin.

Göndermemezlik yapma fakat yetkili servis kurallarına göre yoksa problem yaşarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı