Philips SHL3000BL/10 Kafa Bandlı Kulaklık Mavi

Özellikleri:
  • Ayarlanabilir kulaklık modülleri ve baş bandı her kullanıcıya uyar.
  • Konforlu ve uzun süreli müzik keyfi için yumuşak kulak yastıkları
  • Dışarıda kullanım için ideal olan 1,2m uzunluğunda kablo
  • Yanınızda her yere götürebilmeniz için düz katlanır.
  • Kapalı tip akustik yapısı iyi ses yalıtımı sağlar.
  • 32 mm hoparlör sürücüleri güçlü ve dinamik ses çıkışı sağlar.
  • Ortam seslerini engellemek veya izin vermek için DJ monitör tipi
Kullanıcı Olarak Yorumlarım:
1.Kulaklık modülleri : Benim gibi büyük bir başa ve uzun saça sahip arkadaşlar için birebir. Oldukça geniş bir ayar aralığı var. Son ayarlara getirip taktığınızda modüllerde kayma vs. ayar değişikliği olmuyor.
2.Kulaklık modülleri: Maalesef kulaklarımda büyük. (lanet olası genetik). :/ Fakat Philips ürettiği bu kulaklık bile benim gibi kulağa sahip arkadaşlara hitap etmiş. :D Oldukça güzel , acıtmayan yumuşacık kulaklık yastıkları koymuşlar. :D Teşekkürler Philips :D
3.Kablo uzunluğu: Müzik dinlerken pantolon cebine vs. koyduğunuzda sarkan kablolar olmuyor. İyi bir özellik bana kalırsa. :D Dışarıda kullanımda ayy kablo sarkıyor ! diye pek uğraşacağınızı sanmıyorum. :D
4.Düz Katlanma: Şahsen bu özelliğini bilmiyorum. Kulaklık kırılır diye zorlamaktan korkuyorum.Fakat katlamak için kolaylık sağlayan mekanizmalardan yok gördüğüm kadarıyla.
5.Ses Yalıtımı: Son seste dinlerken dışarıya azami derecede (fısıltı derecesinde) ses çıkıyor. (Archie-5upernova 320kbs de test sonucu.)
6.Ses Dinamiği : Bence gayet iyi bas vuruyor. Güçlü ve temiz sesler veren bir kulaklık. Gayet tatmin edici (F/P )
7. Dış ses: Şahsen camlar açık vızır vızır araba geçerken deniyorum. Sıfır hiç bir ses gelmiyor. Yanımda biri ölüyorum diye anırsa duyamazsınız. :D dış ses yalıtımı gerçekten başarılı.

-Kabloda ses açma/kapama tuşu yok.
-Elektro gitar vs. çalan arkadaşlar için kablo uzunluğu tatmin etmeyebilir.Amfinin bitişiğinde çalmalısınız.
-Mikrofon özelliği yok.
+Ayarlayıp başınıza takıp zıplasanız bile başınızda fırlamıyor. :D Müziğin verdiği adrenalin ile denenmiştir. :D
-Sert bir plastik ürünüdür. Metal kullanılmamış.
+Farklı renk seçenekleri mevcut.

d&r 'da %15 indirim ile şuan ki fiyatı 50 lira. Fiyatı uygun. Performansı şahane ;)

2.jpg
10492052_665212510225076_8180816318677369685_nİÇİÇ.jpg

Son düzenleme:
Bende de Philips SHL5605BK/10 Modeli var. Ses kalitesi muazzam. Kulaklarınıza gelen kısmı katlanmasa da gayet kullanışlı. Dışarıda takmayı sevmediğim için gayet güzel bir model. İsteyen olursa inceleme yapabilirim.
Düzeltme. Şu an Teknosa'da 180 TL olduğunu öğrendikten sonra 80 TL ye almış olmanın mutluluğuyla yaşıyorum. :D :D

Son düzenleme:
Aynı kulaklığı 30 Liraya aldım çok memnunum bilgisayara takılı şekilde kullanıyorum ön port olduğu için fazla verim alamıyorum ama fazla FPS oyunları oynamadığım için sorun olmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı