Philips SHL3175 incelemesi

1- ses: Sese gelecek olursak kendisi bir bass kulaklığı olduğunu belirttiği için herkes ilk önce bassa sesine odaklanır açıklama getireyim kendisi cidden bassları çok iyi veriyor kutusunda yazan bass ibaresini gerçekten karşılıyor hem de fiyatına göre çok iyi ama bassa önem verdiği için şarkının sözleri biraz daha az geliyor bazı şarkılarda hissettim bu sorunu ama yine de güzel mi güzel geldi sesini ve basslarını çok beğendim fiyatına göre.

2- video izleme: Şimdi bassı kulaklığı olarak geçtiği için bazı insanlar normal düz video izleme hissini de merak ediyor bass kulaklığı olmasına rağmen video izleme olayı çok iyi video izlerken basslar sizi rahatsız etmiyor çünkü düz video bass ne arar ki? Yani video izleme konusunda rahat olun videoda geçen sözler her şey çok iyi.

3- mikrofon testi: Mikrofonu sıradan bir mikrofon dışarıda hava sesi pek fazla vurmuyor yani mikrofon ile rahat konuşabilirsiniz ama mikrofonu ağzınıza çok yakın tutmayın olduğu yerde kalması iyi olur.

4- padler ve gürültü engelleme: Pedleri rahatsız etmiyor bende terletme gibi bir durumda yapmadı kulağıma da kapladı diyebilirim dışardaki gürültüleri çok güzel engelliyor bayıldım resmen sıfır ses bomba patlasa ancak duyarsınız.

5- oyun testi: Oyuncu kulaklığı değil kendisinin oyun ile ilgili bir iddiası da yok ama yine de oyun meraklıları için oyun testide yaptım 2 tür oyun testi yaptım korku ve savaş oyunu testi korku oyunu beni pek tatmin etmedi ama savaş oyununda beni şaşırttı diyebilirim güzel ses kastım kafamı nereye çevirsem sanki ses oradan geliyor ha tabii oyuncu kulaklığı kadar iyi değil ama unutmayın bu bir oyuncu kulaklığı değil müzik kulaklığı.

6- özellikleri: Kendisi bass kulaklığı olduğunu iddia ediyor ve evet yaptıkları iddia çok doğru bass kalitesi muazzam olmuş hem de fiyatına göre 40mm bir hapörler sunuyor bu gerçekten inanılmaz hapörler büyük olursa bass kalitesi daha iyi olur değil mi?

7- eksikeri: Kulaklığı çok övdük evet övülecek bir kulaklık ama küçük bir eksiklik var bass ayarı keşke ayarlanır şekilde olsaydı bazı şarkılarda bass yüzünden söz seslerinde biraz azalma var ama yine de güzel çünkü olay bass ama keşke ayarı olsaymış.

8- sonuç: Kulaklığı 200TL gibi bir fiyata aldım peki değer mi? Kesinlikle değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı