Philips SPL9505 kol nasıl?

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Philips SPL9505 kolunu aldım alırken yorumlarda kötü bir şey görmedim ayrıyeten 93 lira ya onu alacaktım ya da çakma Xbox 360 kolu bende Philips olsun dedim açıkçası kullanan var mı aranızda? Çakma kola göre iyi olduğunu düşünüyorum açıkçası ben dövüş veya RPG oyunları oynayacağım genellikle sizce işimi görür mü? Bu arada not düşmek istiyorum DualShock 4 diye çakma kol almışım trigger solda kopma yapıyor yavaş dönüyor 1 ay olmadı alalı almayın aldırmayın onu rafa kaldırıp Vs'lik oyunlarda kullanacağım tek. Bu nedenle çakma almaktansa iyidir dedim.

@EREN SATAR dediğim gibi, XInput desteği olmaması çok büyük bir eksi. Kolun kendisinde sıkıntı yok ama.

@EREN SATAR dediğim gibi, Xinput desteği olmaması çok büyük bir eksi. Kolun kendisinde sıkıntı yok ama.

Kolu aldım kullanıyorum dövüş oyunları sonra Witcher vb gibi RPG oyunlarında gayet güzel iş başarıyor kesinlikle FPS oynanmaz God of War vb gibi ok nişan alma gibi durumlarda zorluyor yarış oyunu bakımında kötü diyebilirim süspansiyonlu RT lt tuşları yok ondan dolayı. Tireşimi idare eder Xinput desteği bulunmakta orta tuşuna 5 saniye basılı tutunca Xinput desteği açılıyor PC direk Xbox kolu olarak görüyor. Tavsiyem onun yerine PS3 DualShock alın bende olmasa onu tercih ederdim orijinal olanı daha sağlam ve güzel olacaktır memlekette kaldığı için aldım kargo parası vermek yerine aynhı hesaba denk geldi futbol ve mortal kombar oynarken kullanıyorum 2 kişilik 2. kol olarak.

Kolu aldım kullanıyorum dövüş oyunları sonra Witcher vb gibi RPG oyunlarında gayet güzel iş başarıyor kesinlikle FPS oynanmaz God of War vb gibi ok nişan alma gibi durumlarda zorluyor yarış oyunu bakımında kötü diyebilirim süspansiyonlu RT lt tuşları yok ondan dolayı. Tireşimi idare eder Xinput desteği bulunmakta orta tuşuna 5 saniye basılı tutunca Xinput desteği açılıyor PC direk Xbox kolu olarak görüyor.
Anladım hocam teşekkürler bana yarış simülasyon ve FIFA için lazımdı biraz bütçe arttırmak gerekli sanırım.

Anladım hocam teşekkürler bana yarış simülasyon ve FIFA için lazımdı biraz bütçe arttırmak gerekli sanırım.

Eğer arcade yarış oyunu oynursan gayet güzel idare eder NFS gibi lakin Forza vb oynuyorsan pek işine yaramaz o konuda. Eğer ucuza denklersen bütçe arttırıp Xbox kolu almaya bak orijinal X360 xone fark etmeksizin kullanmadığım kol yok X360 kolu alsan bile 15 yıllık teknoloji olmasına rağmen PS4 DualShock ile yarışır her şeye tam desteği de cabası 10 yıllık Xbox 360 kolları var gram sorun çıkartmadı şu ana kadar xone kolu 2. yılda bozulmuştu lakin PC Wi-Fi adaptörü bulunmuyor bulunsa bile pahalı artık USB'li orijinal bulursan ikinci el vb direk al derim temiz.

Eğer arcade yarış oyunu oynursan gayet güzel idare eder NFS gibi lakin Forza vb oynuyorsan pek işine yaramaz o konuda. Eğer ucuza denklersen bütçe arttırıp Xbox kolu almaya bak orijinal X360 xone fark etmeksizin kullanmadığım kol yok X360 kolu alsan bile 15 yıllık teknoloji olmasına rağmen PS4 DualShock ile yarışır her şeye tam desteği de cabası 10 yıllık Xbox 360 kolları var gram sorun çıkartmadı şu ana kadar xone kolu 2. yılda bozulmuştu lakin PC Wi-Fi adaptörü bulunmuyor bulunsa bile pahalı artık USB'li orijinal bulursan ikinci el vb direk al derim temiz.
Teşekkürler hocam Forza ve ETS2 gibi bir tık daha gerçekçi oyunlar oynadığım için işime yaramaz. İkinci ele de buluşmak istemiyorum bütçe arttırıp Trust`un kollarından almaya çalışacağım.
Bu nasıldır hocam?

Teşekkürler hocam Forza ve ETS 2 gibi bir tık daha gerçekçi oyunlar oynadığım için işime yaramaz. İkinci ele de buluşmak istemiyorum bütçe arttırıp Trust'un kollarından almaya çalışacağım.
Bu nasıldır hocam?

Hocam orijinal olup olmadığını öğrenmeniz gerekli bu ürünlerin piyasada çok fazla çakması bulunuyor diye duydum o konuda bir fikrim yok :( elinizde patlamasanı istemem.

Kolu aldım kullanıyorum dövüş oyunları sonra Witcher vb gibi RPG oyunlarında gayet güzel iş başarıyor kesinlikle FPS oynanmaz God of War vb gibi ok nişan alma gibi durumlarda zorluyor yarış oyunu bakımında kötü diyebilirim süspansiyonlu RT lt tuşları yok ondan dolayı. Tireşimi idare eder Xinput desteği bulunmakta orta tuşuna 5 saniye basılı tutunca Xinput desteği açılıyor PC direk Xbox kolu olarak görüyor. Tavsiyem onun yerine PS3 DualShock alın bende olmasa onu tercih ederdim orijinal olanı daha sağlam ve güzel olacaktır memlekette kaldığı için aldım kargo parası vermek yerine aynhı hesaba denk geldi futbol ve mortal kombar oynarken kullanıyorum 2 kişilik 2. kol olarak.
Hocam XInput desteğini bilmiyordum çok teşekkürler.

Geri
Yukarı