Philips TAH4205 vs JBL T500BT

Daha fazla  
Profil Kapağı
1522183988
Şu an Sony MDR XB50ap kulak içi kulaklık kullanıyorum ve kalitesinden gayet memnunum fakat kulak üstü kulaklık almak istediğim için başlıktaki kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum. Sizce bu iki kulaklığın şu an kullandığım kulaklığa kıyasla ses kalitesi nasıldır ve hangisini almalıyım? Tah4205'in görünümü çok hoşuma gittiği için onu almayı düşünüyorum fakat size de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL ciler gelmiş hemen JBL'in T500BT modeli berbat bir model WH-CH510 alın bende kullanıyorum.

JBL ciler gelmiş hemen JBL'in T500BT modeli berbat bir model WH-CH510 alın bende kullanıyorum.
Zaten içime hiç sinmedi JBL ama kimsenin Philips hakkında bi fikri yok sanırım😅 Görünümü çok hoşuma gittiği için TAH4205 alacaktım ama kulaklık hakkında doğru düzgün bi inceleme videosu vs. olmadığı için içime bir kurt düştü. WH-CH510 için de birkaç kötü yorum gördüğüm için vazgeçmiştim ama tekrar bakacağım

Zaten içime hiç sinmedi JBL ama kimsenin Philips hakkında bir fikri yok sanırım😅 Görünümü çok hoşuma gittiği için TAH4205 alacaktım ama kulaklık hakkında doğru düzgün bir inceleme videosu vs. olmadığı için içime bir kurt düştü. WH-CH510 için de birkaç kötü yorum gördüğüm için vazgeçmiştim ama tekrar bakacağım

Hocam çoğu kişi JBL markası var diye hemen atlıyorlar bakın inanın bana Sony WH-CH510 1000 liralık kulaklıklara kafa tutuyor cidden çok kalitesi bir kulaklık tiz olarak çok başarılı midler, vokaller mükemmek T500BT modelinin kronik sorunları bulunuyor kesinlikle almayın bas seviyorsanız Anker Q10 alın.

Geri
Yukarı