Philips Televizyonlar ve Servisleri

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Philips 49PUS6501 almayı düşünüyorum ancak Philips servisi hakkında yapılan yorumlar pek hoşuma gitmedi. Danışayım dedim. Aslında bu tür yorumların tüm markalar için yapıldığını biliyorum ama başıma gelirse ne yapmam gerek, öğreneyim diye televizyonu almadan önceden konu açmaya karar verdim. Yorumlar genel olarak servisle ilgili. Servisler, bu sorunların kabul edilebilir olduğunu söylemiş ve cihazlar ellerinde kalmış. Diyelim ki başıma böyle bir şey geldi, ne yapabilirim? Philips televizyonlar hakkında da yorumunuzu almak isterim. Teşekkürler.

Bizde de 40PUK6709 var. Servisten memnunuz.
Aslında her marka için vardır bu şikayetler, dediğim gibi. Ama aklıma takılan diyelim başıma geldi, ne yapmalıyım. Sadece Philips de değil, başka bir servis de yapabilir bunu. Kabul edilebilir sorunlar nelerdir mesela? Veya çok sıkıntı çıkarmayan, sağlam marka önerileriniz var mıdır? Sony de düşünüyorum.

4K TV almış abim. Arkasından ışık falan çıkıyor garip bir şey :D Çerçeveleri ince, paneli de kaliteli gözüküyor. Android uygulamaları var içerisinde hoşuma gitmişti.

Araştırma yapmadan bir şey almaz o :) F/P ürün bunlar sanırsam. Sırf o arkadan çıkan ışık için bile alınır ya :D
TV olarak LG' de kaliteli bir marka.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı