Photoscape'te düzenlediğim fotoğrafları dijital olarak satmak

couza

Hectopat
Merhaba dostlar. Kendi çektiğim fotoğrafları örneğin Photoscape programındaki empresyonistik denilen resimleştirme filtresiyle resimleştirsem ve bu fotoğrafları dijitalden satsam herhangi bir telif mevzusu falan olur mu? Photoscape üzerindeki bu filtrelerde telif durumu vs. var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu programın ismini görünce anılarım depreşti. Ergenlik zamanlarımızda fotoğrafların köşesine ışık efekti vs. koyardık. Telif olacağını sanmam ama alıcı bulman çok zor. Bir kaç örnek fotoğraf atar mısın?

Hevesiniz varken ufaktan ufaktan Adobe Ps'i deneyin bence. Bahsettiğiniz fotoğraflarda da telif durumu olmaması gerekiyor, satmayı deneyin derim. Bir de üstteki arkadaşın dediği gibi örnek atabilir misiniz?

Hevesiniz varken ufaktan ufaktan Adobe Ps'i deneyin bence. Bahsettiğiniz fotoğraflarda da telif durumu olmaması gerekiyor, satmayı deneyin derim. Bir de üstteki arkadaşın dediği gibi örnek atabilir misiniz?
Program 13 yaşındaymış, artık web üzerindeki düzenleyiciler bile bu programdan daha iyi iş çıkarıyor. Cidden merak ettim fotoğrafları. :D

Dostlar fotoğrafları henüz düzenlemedim :D Biliyorum eski program ama çok fazla photoshop ile uğraşmıyorum, basit işlerimde yardımcı oluyor sağolsun :D

Dostlar fotoğrafları henüz düzenlemedim :D Biliyorum eski program ama çok fazla photoshop ile uğraşmıyorum, basit işlerimde yardımcı oluyor sağolsun :D
Dediğim gibi bir deneyin derim :)
Tam olarak işleyişlerini bilmesem de internette fotoğraf çekerek para kazanabileceğiniz siteler var, bir deneyin derim.

Geri
Yukarı