Photoshop 2019 kilitleniyor

Tunahan82

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba sistemim ileri sürümlere yetmediği için 2019 kullanıyorum ve kement aracını seçip bir yere dokunduğum anda kilitlenme raporu önüme çıkıyor bu sistemimle mi kaynaklı acaba? Değil ise nasıl çözebilirim?

Sistemim:
anakart: M4A87TD/USB3
işlemci: AMD Phenom II X4 955.
ekran kartı: ATI Radeon HD 4800 1GB.
RAM: 8 GB.
HDD: 500 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tahminlerimce yasal yollardan olmayan yollardan indirdiniz ve kurdunuz zaten Adobe programlarının orjinalı sıklıkla çökmekte, o yazılımları korsan hale için bir çok fonksiyonu çıkarıldığı için çökmeler yaşabilecek durumlardır sisteminizde iyi denilebilir yardımcı olmayı gerçekten de isterdim fakat Adobe yazılımlarından bahsediyoruz en basitçe Adobe Indesign benim bilgisayarımda 10GB RAM ayırmama rahmen sıklıkla çöküyor buna yapabileceğimiz gerçekten de bir şey yok ya da benim bulunmuyor

Yasal olmayan yollardan kurdum çünkü photoshop alabilecek durumum yok neyse yani bu hata sistemimden dolayı değil korsan olduğundan değil mi?

Dediğinize göre korsan photoshoplarda bazı özellikler çıkarılıyor peki ben internetten çıkarılan özelliği indirip klasöre atma şansım var mıdır?

Yasal olmayan yollardan kurdum çünkü photoshop alabilecek durumum yok neyse yani bu hata sistemimden dolayı değil korsan olduğundan değil mi?
Benim de yok, 6 aydır deneme sürümü kullanıyorum belki işinize yarayabilir, Adobe bir haftalık deneme sürümü veriyor eğer parayı çekemezse 1 ay daha müddet veriyor böylece 1 ay 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Benim de yok, 6 aydır deneme sürümü kullanıyorum belki işinize yarayabilir, Adobe bir haftalık deneme sürümü veriyor eğer parayı çekemezse 1 ay daha müddet veriyor böylece 1 ay 1 hafta boyunca ücretsiz kullanabiliyorsunuz.
Nasıl 6 aydır deneme sürümünü kullanıyorsunuz? Farklı hesaplardan mı aldınız?

Dediğinize göre korsan photoshoplarda bazı özellikler çıkarılıyor peki ben internetten çıkarılan özelliği indirip klasöre atma şansım var mıdır?
Photoshop'un fonksiyonları çıkartılmıyor fakat arkaplanda çalışması gereken Adobe serverlarina bağlanması gereken fonksiyonlar yazılımın korsanlaştırılması için çıkartılmak zorunda kalıyor bu da direkt çökmeye neden oluyor sisteminizden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum
Nasıl 6 aydır deneme sürümünü kullanıyorsunuz? Farklı hesaplardan mı aldınız?
Evet, hesap açaraktan 6 aydır ücretsiz olarak resmi yollardan kullanıyorum.

Peki ya A hesabına bir kart girdim 1 ay kullanıp kartı A hesabından kaldırdım sonra B hesabında tekrar aynı kartla denemeye girebiliyor muyum?

Peki ya A hesabına bir kart girdim 1 ay kullanıp kartı A hesabından kaldırdım sonra B hesabında tekrar aynı kartla denemeye girebiliyor muyum?
Benim denediğim kadarıyla hayır fakat Inınal ve ya Papara'dan sanal kart açaraktan böyle yapabilirsiniz ama kartı internet alış-verişine kapatmayı unutmayın para falan varsa direkt çeker

Geri
Yukarı