Çözüldü Photoshop 2021'de "jpeg" olarak kaydetme yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
  • Dosya > Farklı Kaydet
  • Dosya > Dışa Aktar > Farklı Dışa Aktar

İkisinde de JPEG seçeneği mevcut. Şimdi denedim.

1631196340788.png

1631196354109.png
Arkadaşlar; dışa aktar ile uğraşmayın. Önceki sürümler gibi farklı kaydet kısmında JPG kısmını geri getirebilirsiniz. Çözüm şöyle:

Menüden: Dosya-dışa aktar-dışa aktar tercihleri seçin oradan da dosya işleme'ye tıklayın. Şu yazıyı göreceksiniz: Eski "farklı kaydet" seçeneğini etkinleştir. O kısmı işaretleyip tamam deyip çıkın.

Şimdi farklı kaydet kısmında JPG göreceksiniz.

Arkadaşlar; dışa aktar ile uğraşmayın. Önceki sürümler gibi farklı kaydet kısmında JPG kısmını geri getirebilirsiniz. Çözüm şöyle:

Menüden: Dosya-dışa aktar-dışa aktar tercihleri seçin oradan da dosya işleme'ye tıklayın. Şu yazıyı göreceksiniz: Eski "farklı kaydet" seçeneğini etkinleştir. O kısmı işaretleyip tamam deyip çıkın.

Şimdi farklı kaydet kısmında JPG göreceksiniz.
Sağ ol hocam. Ben 2022 photoshop kullanıyorum Adobe Creative Cloud'a üyeyim ordan lisanslı kullanabiliyorum fakat 2021 sürümünü yüklemek istiyorum, nasıl yükleyebilirim ?

Selam arkadaşlar yeni proje açtığımda daha şekil çizmeden düz olarak jpeg çıkıyor ama şekil çizince jpeg kaydedilmiyor, sebebi nedir ?
Hocam Ctrl+K ile dosya işleme bölümünden Eski farklı kaydet seçeneğini etkinleştir i işaretleyin çözülüyor.

Dosya Ekleri

• Preferences-Dialog-New-Save-Options.png.img.png
    Preferences-Dialog-New-Save-Options.png.img.png
    211,2 KB · Görüntüleme: 814

Geri
Yukarı