Photoshop açıkken harddiskte 60 GB dosya oluşturuyor

Wessera

Hectopat
Selamlar, ben Photoshop kullanırken normal kova fırçası bile yapması 20 saniye sürüyor ve açtığımda harddiskimde 60GB dosya oluşturuyor. Virüs müdür? Sistemim gayet iyi durumda R3 2300X ve RX570 kullanıyorum. 8 GB RAM'ım var 128 GB SSD 1TB harddisk. Virüs müdür?

Kullandığınız Photoshop orijinal mi?

Satın almak için para biriktiriyorum bunun için şimdilik crack kullandım. Tabii ki crackı tavsiye etmem ama bu olayı görünce satın alma düşüncem değişmeye başladı sadece denemek için crack indirdim ve 1 aya orijinalini satın alacağım.

Satın almak için para biriktiriyorum bunun için şimdilik crack kullandım. Tabii ki crackı tavsiye etmem ama bu olayı görünce satın alma düşüncem değişmeye başladı sadece denemek için crack indirdim ve 1 aya orijinalini satın alacağım.
1 ay sonra konu açın eğer sorun devam ederse.

Hayırlı olsun. Ben de şahsi kredi kartım ve alabilecek imkânım olduğu zaman ilk fırsatta almayı düşünüyorum 😃 imkân varken orjinali kullanmak en iyisidir.

Bir şey diyeyim mi sana :D hiçbir zaman crack kullanma şu an onun iğrençliğini gördüm orjinalinde çok güzel içerikler var. Ha satın almak istersin ama paran cidden yetmezse, crack indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı