Photoshop fiş shoplama

KS
KS
zukuto

zukuto

Centipat
Onu da biz bilemeyiz müneccim de değiliz. Madem böyle düşünüyorsunuz o zaman moderatörler niye düşünmedi bunu niye konuyu direk silmedi. Boş yapmayın arkadaşlar.

Harbiden hocam moderatörler izin vermiş silmemiş konuyu sorgulamak size düşmüyor eğer yardım edecekseniz yazın yoksa gelip burada olay çıkarmayın.

Lexix

Kilopat
@zukuto Birden fazla yolu var. Önce yazıyı silip sonra fişin üzerinden 4 sayısını klonlama aracı ile kopyalayıp yapabilirsiniz. Aklıma gelen ilk yolu yazayım dedim. Eğer fişin üzerindeki sayılardan yaparsanız gerçekçiliği artacaktır.

KS
KS
zukuto

zukuto

Centipat
@zukuto birden fazla yolu var. Önce yazıyı silip sonra fişin üzerinden 4 sayısını klonlama aracı ile kopyalayıp yapabilirsiniz. Aklıma gelen ilk yolu yazayım dedim. Eğer fişin üzerindeki sayılardan yaparsanız gerçekçiliği artacaktır.

Teşekkürler hocam şu an fişimi bulamıyorum ders çalışmak için gençlik merkezine geldim düşürdüm sanırım.

juaqmy

Hectopat
Yer
Ankara
Hocam kulaklığa 1000 TL verdiğimi babam duyarsa dayak yiyebilirim şaka yok.

dc verirmisin
dc kullanmıyorum
Sorgulamayı bırakıp yardımcı olsanız daha mantıklı değil mi? Evrakta sahtecilik dediğiniz şey resmi kurumlara gönderilen şeylerde olur, adam babasına gösterecek ne çok uzatmışsınız. Konu ürünün fiyatı değil, konu bir şeyi PS ile değiştirmek.
Vallahi bende tam bu mesajı yazaktım ama vazgeçtim. Sanki devlet kurumuna ibraz edecek :D

Lexix

Kilopat
Vallahi bende tam bu mesajı yazaktım ama vazgeçtim. Sanki devlet kurumuna ibraz edecek

Yani endişe duyanları da anlıyorum. İnternette insanların birbirine yalan söylemesi kolaylaşıyor. Sana "babama böyle göstericem" diyip arkadan başka iş yapabilir. O yüzden kendisi yapacaksa yapsın ama başkalarının birebir yardım etmemesini de anlıyorum.

NYTMARE

Picopat
Merhaba bir market fişini shoplamam gerekiyor. Logitech G402 aldım 1000 TL'ye babama 400'e aldım dedim kanıtlamam lazım bundan dolayı bir fişi nasıl shoplayabilirim?
1000 TL'ye o fareyi nasıl bulmayı başardın onu merak ettim.

Yer
Stockholm
Yukarı