Photoshop fiş shoplama

KS
KS
zukuto

zukuto

Centipat
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
128
Onu da biz bilemeyiz müneccim de değiliz. Madem böyle düşünüyorsunuz o zaman moderatörler niye düşünmedi bunu niye konuyu direk silmedi. Boş yapmayın arkadaşlar.

Harbiden hocam moderatörler izin vermiş silmemiş konuyu sorgulamak size düşmüyor eğer yardım edecekseniz yazın yoksa gelip burada olay çıkarmayın.
 

Lexix

Kilopat
Katılım
3 Kasım 2015
Mesajlar
556
Çözümler
4
@zukuto Birden fazla yolu var. Önce yazıyı silip sonra fişin üzerinden 4 sayısını klonlama aracı ile kopyalayıp yapabilirsiniz. Aklıma gelen ilk yolu yazayım dedim. Eğer fişin üzerindeki sayılardan yaparsanız gerçekçiliği artacaktır.
 
KS
KS
zukuto

zukuto

Centipat
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
128
@zukuto birden fazla yolu var. Önce yazıyı silip sonra fişin üzerinden 4 sayısını klonlama aracı ile kopyalayıp yapabilirsiniz. Aklıma gelen ilk yolu yazayım dedim. Eğer fişin üzerindeki sayılardan yaparsanız gerçekçiliği artacaktır.

Teşekkürler hocam şu an fişimi bulamıyorum ders çalışmak için gençlik merkezine geldim düşürdüm sanırım.
 

juaqmy

Hectopat
Katılım
18 Ocak 2019
Mesajlar
64
Yer
Ankara
Hocam kulaklığa 1000 TL verdiğimi babam duyarsa dayak yiyebilirim şaka yok.

dc verirmisin
dc kullanmıyorum
Sorgulamayı bırakıp yardımcı olsanız daha mantıklı değil mi? Evrakta sahtecilik dediğiniz şey resmi kurumlara gönderilen şeylerde olur, adam babasına gösterecek ne çok uzatmışsınız. Konu ürünün fiyatı değil, konu bir şeyi PS ile değiştirmek.
Vallahi bende tam bu mesajı yazaktım ama vazgeçtim. Sanki devlet kurumuna ibraz edecek :D
 

Lexix

Kilopat
Katılım
3 Kasım 2015
Mesajlar
556
Çözümler
4
Vallahi bende tam bu mesajı yazaktım ama vazgeçtim. Sanki devlet kurumuna ibraz edecek

Yani endişe duyanları da anlıyorum. İnternette insanların birbirine yalan söylemesi kolaylaşıyor. Sana "babama böyle göstericem" diyip arkadan başka iş yapabilir. O yüzden kendisi yapacaksa yapsın ama başkalarının birebir yardım etmemesini de anlıyorum.
 

NYTMARE

Picopat
Katılım
27 Eylül 2021
Mesajlar
613
Merhaba bir market fişini shoplamam gerekiyor. Logitech G402 aldım 1000 TL'ye babama 400'e aldım dedim kanıtlamam lazım bundan dolayı bir fişi nasıl shoplayabilirim?
1000 TL'ye o fareyi nasıl bulmayı başardın onu merak ettim.
 
Katılım
9 Ocak 2021
Mesajlar
2.487
Çözümler
20
Yer
Stockholm
Yukarı