Photoshop ile çok sayfalı PDF'i tek pencerede açmak

lacrimobia

Hectopat
Merhaba.

2 ya da daha fazla sayfası olan herhangi bir PDF dosyasını, GIMP de tek pencerede, sayfaların hepsini katman olarak açabiliyordum, ama Photoshop da bunun nasıl yapıldığını bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Photoshop'ta böyle bir imkan yok. Her sayfayı ayrı ayrı düzenlemelisiniz.

Çok teşekkürler cevap için. O zaman 180 sayfalık bir kataloğu 180 sekme olarak açınca bunları tekrar tek PDF haline nasıl getireceğiz, ya da başka bir program, eklenti falan mı kullanmak gerekiyor?

Çok teşekkürler cevap için. O zaman 180 sayfalık bir kataloğu 180 sekme olarak açınca bunları tekrar tek PDF haline nasıl getireceğiz, ya da başka bir program, eklenti falan mı kullanmak gerekiyor?

Çözdüm :)
"Dosya > otomatikleştir > PDF sunumu" ile yapılabiliyormuş.

Son düzenleme:
O zaman 180 sayfalık bir kataloğu 180 sekme olarak açınca bunları tekrar tek PDF haline nasıl getireceğiz, ya da başka bir program, eklenti falan mı kullanmak gerekiyor?
Sorununuzu çözmüşsünüz ancak şunu da kolaylık olması açısından belirteyim. Toplu PDF daha doğrusu toplu sayfa içeren projeleri, çalışmaları düzenlemek için hepsini bir arada görüntüleyebildiğiniz, düzenleyebildiğiniz bir programı var zaten: Indesign.

Öğrenmesi de zor değildir, bir bakın derim.

Sorununuzu çözmüşsünüz ancak şunu da kolaylık olması açısından belirteyim. Toplu PDF daha doğrusu toplu sayfa içeren projeleri, çalışmaları düzenlemek için hepsini bir arada görüntüleyebildiğiniz, düzenleyebildiğiniz bir programı var zaten: Indesign.

Öğrenmesi de zor değildir, bir bakın derim.

Hemen bakmaya başlıyorum, çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı