Photoshop satın almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyi cevaplar
0
O senin maddi ve vicdani durumuna kalmış. Eğer işyeri gibi bir yerde kullanacaksanız işyerlerinde orjinal programlar kullanılması zorunlu.

KS
B

Berkay Bingöl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Satın alıcam sanırım ama fiyatlarını bilmiyorum. Aylık mı satılıyor yıllık mı vs. Bilgisi olan lütfen cevaplasın.

veli

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kampanya varmış Photoshop CC Lightroom aylık 17 try. Siteden şeçtigin programın sagında fiyatları yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
756
Yer
İstanbul
Ben satın aldım, bütün Adobe paketini. Aylık 89 TL ödeyeceğim 1 sene boyunca. Ben şu anda PS ve Premiere kullanıyorum. Kafam çok rahat. Crack'lerle uğraşmak yok, Update derdi yok. İnanılmaz bir şey. Hatta bir arkadaşla ortak kullanıyoruz hesabı.

En iyi cevaplar
0
Ben satın aldım, bütün Adobe paketini. Aylık 89 TL ödeyeceğim 1 sene boyunca. Ben şu anda PS ve Premiere kullanıyorum. Kafam çok rahat. Crack'lerle uğraşmak yok, Update derdi yok. İnanılmaz bir şey. Hatta bir arkadaşla ortak kullanıyoruz hesabı.
Aslında ortak kullanmak mantıklıymış , söylediğin iyi oldu Recep abi .:)

onlygame

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yani her ay fatura öder gibi ödememi yapılıyor satın alınca işlem bitmiyormu ?

Mikail Fidan

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
601
Abone oluyorsun ve her ay ödeme yapıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı