Photoshop satın almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O senin maddi ve vicdani durumuna kalmış. Eğer işyeri gibi bir yerde kullanacaksanız işyerlerinde orjinal programlar kullanılması zorunlu.

Satın alıcam sanırım ama fiyatlarını bilmiyorum. Aylık mı satılıyor yıllık mı vs. Bilgisi olan lütfen cevaplasın.

Kampanya varmış Photoshop CC Lightroom aylık 17 try. Siteden şeçtigin programın sagında fiyatları yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben satın aldım, bütün Adobe paketini. Aylık 89 TL ödeyeceğim 1 sene boyunca. Ben şu anda PS ve Premiere kullanıyorum. Kafam çok rahat. Crack'lerle uğraşmak yok, Update derdi yok. İnanılmaz bir şey. Hatta bir arkadaşla ortak kullanıyoruz hesabı.

Ben satın aldım, bütün Adobe paketini. Aylık 89 TL ödeyeceğim 1 sene boyunca. Ben şu anda PS ve Premiere kullanıyorum. Kafam çok rahat. Crack'lerle uğraşmak yok, Update derdi yok. İnanılmaz bir şey. Hatta bir arkadaşla ortak kullanıyoruz hesabı.
Aslında ortak kullanmak mantıklıymış , söylediğin iyi oldu Recep abi .:)

Yani her ay fatura öder gibi ödememi yapılıyor satın alınca işlem bitmiyormu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı