Photoshop uçak modellemesi

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar birinci resimde Solid olarak, daha sonra texture hali ve en sonda final hali.

Yine mekan ve arkadaki uzay gemisi modellememdir ama Photoshop'ta modellemedim tabii. Sadece uçak Photoshop'ta çok ilkel ve basit bir şekilde modelleme bir denemeydi anca bu kadar yapabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar birinci resimde Solid olarak, daha sonra texture hali ve en sonda final hali.

Yine mekan ve arkadaki uzay gemisi modellememdir ama Photoshop'ta modellemedim tabii. Sadece uçak Photoshop'ta çok ilkel ve basit bir şekilde modelleme bir denemeydi anca bu kadar yapabildim.

Merhabalar dostum, görseli yükleyememişsin sanırsam.

Merhabalar dostum, görseli yükleyememişsin sanırsam.
Şöyle hocam ilk solid olarak, sonra texture, daha sonra da efektler.

Hangar ve uzay gemisi de modelleme bana ait aya'da yaptım ama Photoshop'ta bir uçak modelleniyor mu testti amacım, sonuç böyle oldu işte anca bu kadar. Çünkü çok ilkel ve basit şekilde modelleniyor.

Şöyle hocam ilk solid olarak, sonra texture, daha sonra da efektler.

Hangar ve uzay gemisi de modelleme bana ait aya'da yaptım ama Photoshop'ta bir uçak modelleniyor mu testti amacım, sonuç böyle oldu işte anca bu kadar. Çünkü çok ilkel ve basit şekilde modelleniyor.

Uğraşıp emek göstermen güzel. Önceden açmış olduğun birkaç konuya daha baktım. Neredeyse bir yıldır PS üzerinden uçak vb. modelliyorsun. Benim sana kişisel önerim Blender, Cinema 4D gibi uygulamalara geçiş yapmandır. Ben uzun yıllar bu iki uygulama ile 3D modelleme yaptım ve gerçekten çok daha rahatlar.

Geri
Yukarı