Photoshop ve CorelDraw için laptop önerisi

Bal Porsuğu

Kilopat
Daha fazla  
1500 TL bütçe var arkadaşlar ama biraz zorlayarak 1700'lere çıktım. Ekran kartı bu programlar için ne derece önemli?
Sizce hangisi alınmalı?
Dell Inspiron 3543 B20F81C Notebook
Asus K555LB-XO108D Notebook

İkisinin de işlemcisi aynı, biri 4Gb RAM+940M diğeri 8GB RAM+820M, aralarında ise 130TL fark var.
Farklı tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Her açıdan daha iyi Asus olan model. İşlemci olarak çok az bir farkla öne geçiyor İ5 4500U baktığım testlere göre ama çok az bir farkla. Sizin yerinizde olsam güncel olan İ5 5200U olan model, yani Asus olan modeli tercih ederdim. Ayrıca ileride 3D Max gibi uygulamalara geçmek istersen cihazda mutlaka bir ekran kartı bulunmalı.

Her açıdan daha iyi Asus olan model. İşlemci olarak çok az bir farkla öne geçiyor İ5 4500U baktığım testlere göre ama çok az bir farkla. Sizin yerinizde olsam güncel olan İ5 5200U olan model, yani Asus olan modeli tercih ederdim. Ayrıca ileride 3D Max gibi uygulamalara geçmek istersen cihazda mutlaka bir ekran kartı bulunmalı.
İşlemcileri aynı aslında Dell olanın yanlış yazılmış, onun da 5200U işlemcisi.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı