Photoshop yeni belge açılmıyor

Nahz

Kilopat
Photoshop'ta dün sorun yoktu fakat bugün girdiğimde yeni belge oluşturamıyorum. Yeni'ye tıkladığımda boş ekran ekliyor, belge oluşturmam için buton falan yok. Nasıl çözebilirim?

Ps2020 kullanıyorum ondada sayfa açılmıyor sadece bir resmi veya kayıtlı dosyayı açarak kullanabiliyorum sizin 2020 ise 19 yükleyebilirsiniz.

Muhtemelen crack sürüm kullanıyorsundur. Başka bir Adobe uygulaması indirmiş veya Adobe hesabı senkronize etmiş olabilirsin. Haliyle bu tip engellemeler önüne çıktı. Çözüm: Yardım kısmından hesabım alanında kayıtlı olmuş olduğun hesaptan çıkış yap. Ardından Photoshop' u kapatıp tekrar aç sorun muhtemelen çözülecektir.

Muhtemelen crack sürüm kullanıyorsundur. Başka bir Adobe uygulaması indirmiş veya Adobe hesabı senkronize etmiş olabilirsin. Haliyle bu tip engellemeler önüne çıktı. Çözüm: Yardım kısmından hesabım alanında kayıtlı olmuş olduğun hesaptan çıkış yap. Ardından Photoshop'u kapatıp tekrar aç sorun muhtemelen çözülecektir.

Dediğiniz gibi crack sürüm. Hesaptan çık diyorum hiçbir işlem yapmıyor, ne yapabilirim?

Muhtemelen crack sürüm kullanıyorsundur. Başka bir Adobe uygulaması indirmiş veya Adobe hesabı senkronize etmiş olabilirsin. Haliyle bu tip engellemeler önüne çıktı. Çözüm: Yardım kısmından hesabım alanında kayıtlı olmuş olduğun hesaptan çıkış yap. Ardından Photoshop'u kapatıp tekrar aç sorun muhtemelen çözülecektir.

Bende aynı sorunu yaşıyordum dediğinizi yaptım sorunum çözüldü teşekkürler.

Geri
Yukarı