Photoshop'ta İlk Çizimlerim

afkybnds

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Uzun süre Autodesk Sketchbook kullandıktan sonra çok daha fazla fırça seçeneği olduğu için (ve çok layer olunca çökmediği için) Photoshop denemek istedim ve yaptığım ilk iki çizimi paylaşmak istiyorum. Programa alıştığımı söyleyemem, kesme, blendleme vs. rahat kullanamıyorum fakat fırçalar çok güzel gerçekten. Eleştirilere açığım. Diğer çizimlerime de bakmak isterseniz Artstation'da kullanıcı adım buradakiyle aynı.

Valley of Magic Rainbow.png

Mushroom_Hut_v2.png

Uzun süre Autodesk Sketchbook kullandıktan sonra çok daha fazla fırça seçeneği olduğu için (ve çok layer olunca çökmediği için) Photoshop denemek istedim ve yaptığım ilk iki çizimi paylaşmak istiyorum. Programa alıştığımı söyleyemem, kesme, blendleme vs. rahat kullanamıyorum fakat fırçalar çok güzel gerçekten. Eleştirilere açığım. Diğer çizimlerime de bakmak isterseniz Artstation'da kullanıcı adım buradakiyle aynı.

Eki Görüntüle 958649

Eki Görüntüle 958647
Bunlar ilkse ilerde nasıl olur düşünemiyorum. 😃

Uzun süre Autodesk sketchbook kullandıktan sonra çok daha fazla fırça seçeneği olduğu için (ve çok layer olunca çökmediği için) Photoshop denemek istedim ve yaptığım ilk iki çizimi paylaşmak istiyorum. Programa alıştığımı söyleyemem, kesme, blendleme vs. rahat kullanamıyorum fakat fırçalar çok güzel gerçekten. Eleştirilere açığım. Diğer çizimlerime de bakmak isterseniz Artstation'da kullanıcı adım buradakiyle aynı.

Eki Görüntüle 958649

Eki Görüntüle 958647

Abi birini wallpaper oarak kullanabilir miyim senin ise.

Çizimlerin gayet güzel fakat renk tonlarını biraz daha canlı yapabilirsin.
Ne kadar canlı yapmaya çalışsam da her zaman "saturation" değerlerini düşürüyorum nedense, bana çok daha çekici geliyor düşük renk canlılığı olması. Ama ilk çizimde renkler biraz daha canlı olsun isterdim. Teşekkürler.
Abi birini wallpaper oarak kullanabilir miyim senin ise.
Tekrardan başka platformlara yüklemediğiniz sürece kişisel olarak kullanabilirsiniz tabiki de.

Eki Görüntüle 958649

Eki Görüntüle 958647
güzel olmuş şuan wallpaper olarak kullanıyorum

Katılmıyorum. Onun tarzını belirleyen şey bu tonlar ise bence bu yolda devam etmeli. Oldukça iyi gözüküyorlar.
Ben zaten kötü gözüküyor falan demedim. Renkler çok pastel tonlarda olmuş biraz daha canlı renkler olsa daha güzel olabilir diyorum. Tarz renkten belirlenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı