Photoshop'u Nereden Öğreniyorsunuz?

YouTube üzerindeki videolar size sadece tek bir işlemin nasıl yapılacağını anlatır. Arka plan silme, saç rengi değiştirme gibi.
Bu tarz videolar izleyerek hangi araçların ne işe yaradığını öğrenin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyeye açık olmadığınız sürece hiçbir şey öğrenemezsiniz. Insanlara kızmak yerine tavsiyeleri için teşekkür edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke önce kendi dilinizi araştırıp, öğrenseniz de sonra beni eleştirseniz. "Google'ye" değil Google'a. Umarım gerçekten yardımcı olacak arkadaşlar konuya erişebilirler. Alt tarafı elinde güzel bilgisi olan varsa bir rehber, kaynak istedik. Madem yardımcı olmak istemiyorsunuz işiniz ne?
1603725815993.png

Kanal önerin hocam, video izle demeyin. Ben spesifik araştırma yapmayacağım, temelden gideceğim ya da bana ne veriyorsa onu öğrenmeye çalışacağım.
Bu adamın 30 günlük oynayma listesi var. Kanalının gerisinin neyle ilgili olduğu da bariz herhalde.
Bu adamın ise bazı Adobe ürünleri ile ilgili benzer oynatma listeleri var. Zaten "beginners" dediği için tatmin edici bir şey olduğu aşikar.

Takıldığım yerlerde ikisinin de çeşitli videolarını izledim.

Selam, Hydra Artz ben bu kanaldan öğrendim. Kendime logo yapmak istiyordum, yavaş yavaş durdura durdura yaptım, sonra başka bir logo yaptım, başka videolarını izledim bu kişinin ve aklımda bazı şeyler oturunca kendim yapmaya başladım. Bu kanal öğreterek çok detaylı anlatıyor. Sadece Logo'da değil başka şeyler de yapıyor. Şahsen sadece logo videolarını izleyerek bile genel bir bilgi topladım ve şu an wallpaper tarzı şeyler bile yapabiliyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Selam, Hydra Artz ben bu kanaldan öğrendim. Kendime logo yapmak istiyordum, yavaş yavaş durdura durdura yaptım, sonra başka bir logo yaptım, başka videolarını izledim bu kişinin ve aklımda bazı şeyler oturunca kendim yapmaya başladım. Bu kanal öğreterek çok detaylı anlatıyor. Sadece Logo'da değil başka şeyler de yapıyor. Şahsen sadece logo videolarını izleyerek bile genel bir bilgi topladım ve şu an wallpaper tarzı şeyler bile yapabiliyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Bu arada bu kanal Türk diye umarım önyargılı yaklaşmazsınız, cidden profesyönel işler yapıyor.

Keşke önce kendi dilinizi araştırıp, öğrenseniz de sonra beni eleştirseniz. "Google'ye" değil Google'a. Umarım gerçekten yardımcı olacak arkadaşlar konuya erişebilirler. Alt tarafı elinde güzel bilgisi olan varsa bir rehber, kaynak istedik. Madem yardımcı olmak istemiyorsunuz işiniz ne?
Eki Görüntüle 715618

Maalesef bazen böyle olabiliyor. Hatta adamlar sırf troll'lemek (galiba yanlış yazdım) için hesap açıyorlar. Mesela adam diyor ki Ryzen 3 1200 işlemci 3090'a darboğaz yapar mı? Yani kişisel söylemiyorum ancak böyle yapanlar var, sonsuza kadar da olacaklar.

Beğenmediğin cevap ama ben kurcalayarak öğrendim.
YouTube' da ki videolarda gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorlar, dayanırım diyorsan izle ben 60 videoluk bir serinin 10 videosunu zar zor izledim bana hiç bir şey katmadı bende izlemeyi bırakıp kendim kurcalayarak öğrendim bazen takıldığım yerler oldu videolar ya da makalelere bakarak o kısımları da öğrendim hala daha da öğrenmeye devam ediyorum. Youtube videoları çeken kesim heralde güzel diksiyon diyince, gerizekalıya anlatır gibi anlatmak sanıyor sanırım. Şöyle içeriği dolu dolu olan birine rastlamadım daha, varsa bende izlemek isterim açıkçası.

Geri
Yukarı