Photshop uygulama önerisi

Efe Kaplan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Hırsız
Resimlerimin daha güzel görünmesi için Photoshop yükleyeceğim sizce hangi Photoshop uygulamasını indirmeliyim sizce? Photosohop CS6'mı yoksa Photoshop CC2021'mi? ( sistemim biraz elverişsiz )

Resimlerimin daha güzel görünmesi için Photoshop yükleyeceğim sizce hangi Photoshop uygulamasını indirmeliyim sizce? Photosohop CS6'mı yoksa Photoshop CC2021'mi? ( sistemim biraz elverişsiz )

Ben CS6 kullanıyorum işimi görüyor. CC2021 arasındaki farklar veya eksiklikler nelerdir tam olarak bilmiyorum.

Ben CS6 kullanıyorum işimi görüyor. CC2021 arasındaki farklar veya eksiklikler nelerdir tam olarak bilmiyorum.

Birçok yapay zeka avantajı var piximperfect kanalından izleyebilirsiniz farkları.
Resimlerim güzel gözüksün diyorsan ikisi de işini görür. CC2021 yapay zeka avantajıyla işinizi kolaylaştırır o kadar.

CS6 ile CC arasında çok fark yok ben CS6 kullanıyorum 11 yıllık sistemle sorun çıkarmıyor.
Nasıl fark yok ya? 10 yıldır boşuna mı sürüm çıkartıyor Adobe? Mal mı bu insanlar?

CC 2020 ve üstünü kullanın kullanacaksanız. Sistemim düşük diyorsanız CC 2014-18 portable kullanın. CS6 gibi Yemen Harbi'nden kalma sürümlere bulaşmayın.

Geri
Yukarı