Pi Coin Nedir?

Evet nedir:D.An itibarıyla 400K üyeye sahip olan, telefondan “mining” yapabildiğiniz oluşum. 2020 yılında meyvelerini toplayabilirsiniz, toplanacak meyve olmayabilir de. Referanssız üye olamıyorsunuz. Referans ve bilgi için ( epey araştırma yaptım ) yeşillendirebilirsiniz.

Geçen hafta arkadaşım bana davetiye gönderdi açtım öyle duruyor, şuan piyasaya sürülmemiş halka arz gibi katılımcı topluyorlar, piyasaya yakında çıkacak diyorlar sadece bunları biliyorum.
Şuan hesabımda 6.46 coin var.

Kısmen scam olduğunu düşündüğüm yeni bir consensus üzerine kurulduğu söylenen yeni coinlerden biridir. Scam olmasını düşünmemin temel sebebi PoS denilen olayı kullanıyor ama ortada bir network yok. E o zaman mining denen olay yok ? Arzı belli değil ve şu anda herkes toplamaya çalışıyor üstüne üstlük sisteme ne kadar insan dahil edilirse o kadar çok katlanarak coin toplanmaya devam ediyor sonu yok. Mainnete geçecek deniliyor ama ne zaman belli değil. Temelde bunun gibi bir sürü sorunu var ben pek güvenmiyorum deneyelim ne yazar gibi bir şey düşünüyorsan da indirebilirsin sanırım.

Ben internetten nasıl giriliyor diye araştırırken rastgele birisinin koduyla giriş yaptım ama ne zaman baksam o kişi aktif değil bunun bi önemi var mı? Hani davet ettiklerimizin aktif olması lazım ya bizi davet edenin aktif olmaması sorun oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı